Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Суперечливі питання співвласності квартири

1
22:36, 21.09.2024
Суперечливі питання співвласності квартири
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, громадянин України, був у шлюбі з громадянкою іншої країни, але ми розлучилися. Під час нашого шлюбу ми придбали квартиру в Україні, яку зареєстрували на обох. Після розлучення ми домовилися, що я залишаюсь жити в квартирі, а вона повертається у свою країну. Але тепер вона вимагає від мене виплатити їй половину вартості квартири, адже вона є співвласником. Вона вже звернулася до адвоката в своїй країні, який почав вести справу. При цьому я не маю можливості виплатити їй таку суму. Чи може вона вимагати від мене виплату? Які права в мене як у співвласника квартири в Україні? Чи можу я відмовитися від своєї частки власності в пользу дітей? Чи може це бути розглянуто як обхід закону? Які мої дії в цій ситуації?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
23:27, 21.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

Ваша ситуація стосується правовідносин, пов'язаних із правом спільної сумісної власності, яка була набута під час шлюбу. Відповідно до статті 60 Сімейного кодексу України, майно, набуте подружжям під час шлюбу, є їхньою спільною сумісною власністю, незалежно від того, на кого з подружжя це майно було оформлено.

Після розлучення кожен із співвласників має право вимагати поділу спільної сумісної власності, що може бути здійснено або за згодою сторін, або через суд. Згідно зі статтею 367 Цивільного кодексу України, співвласники можуть поділити майно за взаємною згодою, уклавши відповідну угоду. Якщо згоди досягти не вдається, питання розподілу вирішується в судовому порядку.

Щодо вимоги вашої колишньої дружини виплатити їй половину вартості квартири, вона має право на отримання компенсації за свою частку, якщо ви бажаєте залишити квартиру за собою. Проте, якщо у вас немає можливості виплатити цю суму, ви можете запропонувати інші варіанти врегулювання, наприклад, продаж квартири і поділ отриманих коштів.

Щодо відмови від своєї частки в користь дітей, це можливо, але лише з дотриманням законодавства щодо відчуження частки у спільній сумісній власності. Такий правочин має бути укладений у письмовій формі та нотаріально посвідчений. Важливо, щоб такі дії не були визнані як спроба ухилення від виконання зобов'язань перед співвласником.

Ваші дії в цій ситуації можуть включати:

1. Спробувати досягти домовленості з колишньою дружиною щодо умов поділу майна.
2. Якщо згоди досягти не вдається, звернутися до суду для вирішення питання про поділ майна.
3. Розглянути можливість продажу квартири та поділу коштів, якщо це прийнятний варіант для обох сторін.
4. Консультуватися з українським адвокатом, який допоможе оцінити можливі правові наслідки та запропонує стратегію дій у вашій ситуації.

Рекомендується діяти у правовому полі, щоб уникнути можливих негативних наслідків.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы