Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Поздравляем с Днём Святого Николая!
Дорогие друзья и гости сайта Advising! Примите наши искренние поздравления с этим чудесным праздником!
Юридична Консультація

Юридична Консультація

Юридична консультація — це юридична допомога тим, хто опинився в скрутній ситуації, вихід з якої може знайти тільки професіонал. На цьому сайті Ви знайдете відповіді на свої юридичні питання в будь-яких галузях права, визначених законодавством України.

Основна мета юридичної консультації в тому, щоб надати клієнтові повноцінну правову інформацію з питання, що його турбує, а саме, про стан конкретної справи клієнта, про зміст і значення документа, правові наслідки певних дій клієнта або третіх осіб, перспективи розвитку спору, можливі заходи захисту порушеного права і т.п. Кваліфікований фахівець постійно консультує клієнта, надаючи всілякі юридичні послуги, головним змістом яких є не тільки консультація, а безпосередньо рішення конкретної правової проблеми клієнта: представництво в суді, підготовка юридично значимого документа (договору, судового позову тощо), забезпечення отримання дозволу (ліцензії, дозволи, тощо) і т.д. В даному випадку консультування не є самоціллю роботи правозахисника, швидше за все така робота носить характер швидше інформування про дії із захисту інтересів клієнта, очікуваних непередбачених наслідків таких дій.

На нашому порталі «Юридична Консультація Онлайн» Вам нададуть відповіді кращі в юриспруденції фахівці, дадуть пораду, що і як слід робити у Вашому випадку і куди варто звернутися для вирішення певної проблеми.

Доволі часто трапляється, що в ході правової підтримки з'являються непередбачені обставини справи клієнта, з яких випливають напрямки подальшої юридичної роботи, необхідної для захисту його інтересів. Такі обставини дозволяють визначити і склад юридичних послуг, необхідних для вирішення конкретної проблеми клієнта. Наприклад, звернувся за консультацією клієнт щодо можливості оскарження повідомлення-рішення банку, отримує консультацію правозахисника про існування деяких підстав для оскарження цього рішення. А так як в подальшому для позитивного рішення на користь клієнта необхідна систематична участь юриста, клієнту пропонується укласти договір доручення, на умовах якого правозахисником буде зроблений весь комплекс дій, необхідних для скасування рішення банку, включаючи представництво у суді. У названому випадку послуга юриста носила характер ознайомлення з матеріалами справи клієнта та правової консультації. В ході консультації правозахисник запропонував клієнтові як варіанти вирішення його проблеми, так і умови подальшого правового захисту. З іншого боку, тільки після юридичної консультації клієнт зміг побачити шляхи вирішення існуючої проблеми і прийняти рішення про передачу ведення справи правозахиснику.

Простіше кажучи, в одних випадках юридичної консультації он-лайн абсолютно достатньо для ліквідації проблеми клієнта, а в інших лише - початковий етап на шляху її вирішення.

Крім того, будь-який клієнт, що звернувся за правовою допомогою має знати, що в жодному разі самоціллю юридичної консультації не є просто розмова з клієнтом в режимі «запитання — відповідь». Юридичний захист обов'язково містить в собі аналіз необхідних матеріалів (документів) клієнта, розгляд шляхів вирішення проблеми, підготовку очікуваної відповіді. Саме такими мотивами обумовлена тривалість юридичної консультації. Буває так, що відповіді на одні запитання проста і звична, для отримання відповіді на інші — необхідно зібрати додаткову інформацію, попрацювати з наявними документами справи, відпрацювати тактику подальших дій, тобто — затратити додатковий час і прикласти певних зусиль.

Консультація правозахисника, як окрема послуга, представляє інтерес для клієнта, який не має певної правової інформації про свою проблему, який бажає отримати необхідну правову діагностику наявного у нього питання. Наприклад, людина має бажання відкрити власну справу, в цьому випадку перед нею постає цілий ряд питань, наприклад:

  • якого роду підприємництво вибрати;
  • як дружити з податковою;
  • чи реально забезпечити безпечне існування підприємства після повної державної реєстрації;
  • як правильно вести бухгалтерський облік та інші питання.

У нас існує два види надання юридичної допомоги

Безкоштовна юридична допомога — Вас проконсультують юристи на добровільній основі абсолютно безкоштовно. Дані юристи — це зареєстровані користувачі сайту, які користуються певним авторитетом, що відображено в особистому рейтингу юриста (рейтинг кращих консультантів дивіться у лівій колонці). При цьому Ваше запитання і всі відповіді на нього будуть опубліковані на сайті і є загальнодоступними для перегляду. Якщо Ви хочете отримати юридичну допомогу від юриста конфіденційно, то для Вас існує:

Платна консультація юриста — досвідчені, перевірені часом юристи в галузі права, що Вас цікавить, особисто Вам зателефонують і проконсультують в усній або письмовій формі. Плата за таку послугу залежить від теми питання — чим юридично складніше питання, тим вища ціна. У цих випадках ціна юридичної консультації буде обумовлена характером і часом роботи з клієнтом, кваліфікацією консультанта, попитом і пропозицією на ринку юридичних послуг. Хоча Вас ніхто й не зобов'язує сплачувати названу суму — грошей за попит не беруть — задайте питання юристу, дізнайтеся ціну і вирішуйте — отримувати платну юридичну допомогу або безкоштовну юридичну допомогу онлайн.

Метою юридичної консультації є отримання першочергової інформації, яка і стане поштовхом для подальших рішень, крім того, Вам надається можливість в отриманні рекомендацій щодо оптимальних для саме Вашої конкретної справи рішень.

Наприклад, в процесі консультації, яка мала на меті аналіз певних документів клієнта, може виявиться, що пред'явлені до нього кредиторами претензії не "мають під ногами грунту". У такому випадку за допомогою правової підтримки з боку юриста Ви зможете застрахувати себе і свою справу повністю, без судового втручання, найпростіше, без зайвих проблем зможете запобігти зайвих суперечок.


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы