Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Внесено зміни до переліку друкованих ЗМІ, в яких розміщуються оголошення про виклик відповідача в суд

Внесено зміни до переліку друкованих ЗМІ, в яких розміщуються оголошення про виклик відповідача в суд

Уряд вніс зміни до переліку місцевих друкованих засобів масової інформації місцевої сфери розповсюдження, в яких в 2012 році розміщуються оголошення про виклик до суду відповідача, третіх осіб, свідків, місце фактичного проживання або перебування яких невідоме. Відповідне розпорядження Кабінет Міністрів України видав 7 травня 2012 року.

Раніше такі оголошення публікувалися в «Київській правді». Але останнім часом значно зменшилась періодичність видання, газета виходить тиражем, недостатнім для належного доступу населення до необхідної інформації.

Разом з тим, для інформування населення Київської області з питань суспільно-політичного, соціально-економічного та культурного життя краю облдержадміністрацією та облрадою засноване нове видання — газета «Час Київщини», яка виходитиме тричі на тиждень обсягом до 24 сторінок формату А3. Вона вигідно відрізняється від попередниці загальним тиражем — 20 тис. примірників,- що дозволить забезпечити більш широкий доступ населення Київської області до інформації, зокрема, про виклик до суду,- вважають в Уряді.Внесено зміни до переліку друкованих ЗМІ, в яких розміщуються ..., автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: court.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}