Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

На Дніпропетровщині запалили свічки пам’яті по дітям, які загинули внаслідок ДТП

На Дніпропетровщині запалили свічки пам’яті по дітям, які загинули внаслідок ДТП

Напередодні осінніх шкільних канікул працівники ДАІ відвідали навчальні заклади та разом з вчителями нагадали дітям про небезпеку, яка може чатувати на дорозі, а також довели школярам основні правила, дотримання яких вимагає безпечний дорожній рух, розповіли як треба поводитись у різноманітних дорожніх ситуаціях.

На базі Криворізької гімназії №91 Саксаганського району вартові доріг спільно з управлінням освіти і науки Криворізького міськвиконкому організовано та проведено відкритий «Єдиний урок» з Правил дорожнього руху до проведення якого долучилися і журналісти.

Учні навчального закладу організували театралізований урок з Правил дорожнього руху, перед однолітками виступила агітбригада ЮІР «Магістраль». А щоб інформація найкраще запам’яталася інспектори ДАІ підготовили тематичний профілактичний відеоролик.

Наприкінці заходу організатори згадали імена та прізвища 33 дітей, які загинули на дорогах Криворіжжя за останні 12 років та вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання. Усі присутні тримали в руці свічку пам’яті, а на очах тремтіли сльози жалю за безвинно загиблими дитячими душами. Атмосфера, що панувала в актовій залі у ці хвилини, не залишила байдужим жодного з присутніх.

Архієпископ Криворізький та Нікопольський ЄФРЕМ в підтримку акції сприяв у організації богослужіння, яке відбулося в усіх церквах міста Кривого Рогу за упокоїння душ дітей, загиблих в ДТП та відведення такого лиха у майбутньому.

Профілактичні бесіди з дітьми відбулися також у недільних школах при Спасо-Преображенському кафедральному соборі та в церкві Різдва Пресвятої Богородиці. Працівники ДАІ розповідали дітям Правила дорожнього руху та обґрунтували на сумних прикладах про необхідність їх дотримання. Дітлахи переглянули також тематичні мультфільми профілактичної спрямованості, наприкінці зустрічі усі бажаючи мали змогу сфотографуватися с правоохоронцями, особливу цікавість дітей привернув справжній патрульний автомобіль вартових доріг.

Ця жахлива статистика повинна змусити усіх ще раз задуматися та усвідомити, що безпека на дорозі залежить від відповідальності кожного учасника руху.

Насамперед, особиста відповідальність покладається на дорослих — водіїв, адже дитина не завжди здатна об’єктивно оцінювати наслідки своєї зухвалої поведінки на вулично-дорожній мережі, тому задача дорослих бути завжди уважними та гарантувати дітям безпеку. Та не забувати, що кращий взірець для виховання маленьких учасників руху — це особистий приклад культурної законослухняної поведінки на дорозі, перш за все, батьків та родичів, а також інших дорослих.На Дніпропетровщині запалили свічки пам’яті по дітям, ..., автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}