Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Про затвердження Порядку залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги у Міністерстві охорони здоров'я України, Міністерство о

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

 • 16.08.2012  № 635
 • Про затвердження Порядку залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги у Міністерстві охорони здоров'я України

  З метою забезпечення належного виконання контролю за залученням та використанням міжнародної технічної допомоги у Міністерстві охорони здоров'я України НАКАЗУЮ:

  1. Затвердити Порядок залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги у Міністерстві охорони здоров'я України ( v0635282-12 ) (далі — Порядок), що додається.

  2. Координацію роботи з міжнародними донорами щодо залучення міжнародної технічної допомоги (далі — МТД) покласти на заступника Міністра — керівника апарату.

  3. Керівникам структурних підрозділів МОЗ України забезпечити дотримання положень Порядку, затвердженого цим наказом.

  4. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства охорони здоров'я України від 18.06.2001 № 237( v0237282-01 ) "Про вдосконалення діяльності МОЗ України по залученню та використанню програм і проектів міжнародної технічної допомоги".

  5. В. о. начальника Відділу зовнішніх зв'язків та європейської інтеграції довести цей наказ до відома керівників структурних підрозділів МОЗ України.

  6. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра — керівника апарату Богачева Р. М.

  В. о. Міністра

  Р. О. Моісеєнко

  ЗАТВЕРДЖЕНО Наказ Міністерства охорони здоров'я України 16.08.2012 № 635

  ПОРЯДОК залучення, використання та моніторингу, міжнародної технічної допомоги у Міністерстві охорони здоров'я України

  1. Цей Порядок регламентує організацію роботи із залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги (далі — МТД) у МОЗ України.

  У Порядку вживаються терміни та поняття згідно із Порядком залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги ( 153-2002-п ), затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року № 153.

  Реєстрація програм та проектів МТД здійснюється згідно із положеннями Порядку залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги( 153-2002-п ), що затверджені зазначеною постановою Кабінету Міністрів України.

  2. Організацію роботи із залучення та використання МТД у МОЗ України та співпрацю з міжнародними донорами забезпечує начальник відділу зовнішніх зв'язків та європейської інтеграції (далі — начальник відділу).

  3. З метою залучення МТД структурні підрозділи МОЗ України визначають пріоритетні питання для залучення МТД та готують пропозиції для започаткування проектів МТД.

  Проектна пропозиція повинна містити:

 • аналіз питання, розв'язання якого потребує залучення МТД;
 • мету та завдання проекту МТД;
 • основні заходи, які планується здійснити в рамках проекту МТД;
 • стислу інформацію про потенційного реципієнта;
 • очікувану вартість проекту МТД і термін його реалізації;
 • очікувані результати від реалізації проекту МТД.
 • Пропозиції стосовно проектів оформляються та подаються на узагальнення начальнику відділу.

  4. Для прийняття рішення щодо започаткування проекту МТД пропозиції щодо нього обговорюються з міжнародними донорами.

  Зустрічі з донорами організовуються начальником відділу та відбуваються за участю керівників зацікавлених структурних підрозділів МОЗ України та інших зацікавлених сторін і проходять під головуванням заступника Міністра.

  5. У разі прийняття міжнародними донорами рішення щодо започаткування проекту МТД, відповідальним за подальше доопрацювання проектних пропозицій та супровід проекту МТД під час його реалізації визначається структурний підрозділ МОЗ України (далі — відповідальний підрозділ МОЗ України), який розробив первинні проектні пропозиції.

  6. Після доопрацювання проектних пропозицій відповідальним підрозділом МОЗ України начальник відділу готує та подає документи на реєстрацію проекту МТД у Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України (далі — Мінекономрозвитку).

  7. У період реалізації проекту МТД керівник відповідального підрозділу МОЗ України разом з начальником відділу організовують засідання наглядових рад та експертних груп, що утворюються для супроводження діяльності за проектом МТД, якщо це передбачено його завданнями.

  8. Керівник відповідального структурного підрозділу МОЗ України у період реалізації проекту МТД забезпечує моніторинг за використанням МТД реципієнтом, підготовку та подання в термін до 10 числа місяця, наступного за звітним періодом, до відділу зовнішніх зв'язків та європейської інтеграції квартальної та заключної звітності про досягнуті результати відповідно до визначених на початку реалізації проекту МТД критеріїв, що складена за формою згідно з додатком 3 до Порядку залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги( 153-2002-п ), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року № 153.

  9. Начальник відділу узагальнює інформацію про результати реалізації проектів МТД, отриману від керівників відповідальних структурних підрозділів МОЗ України, та в термін до 15 числа місяця, наступного за звітним періодом, подає інформацію до Мінекономрозвитку.

  Заступник Міністра — керівник апарату

  Р. М. Богачев


   

  Про затвердження Порядку залучення, використання та ..., автор —
  Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 4. Отзывов пользователей: 3.

  Еще новости


  Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
  Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}