Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Американські мільярдери починають «золоту лихоманку» в космосі

Американські мільярдери починають «золоту лихоманку» в космосі

10 американських мільярдерів заснували приватну компанію, яка візьметься за розробку корисних копалин на астероїдах. До проекту «Планетарні ресурси» долучилися члени ради директорів Google Ларрі Пейдж та Ерік Шмідт, бізнесмен Пітер Діамандіс, один із перших космічних туристів Ерік Андерсон та режисер Джеймс Кeмерон. Вже за два роки вони планують відрядити у Всесвіт телескопи для пошуку «космічних скарбів».

«Наша компанія прагне зробити корисні копалини, як на Землі, так і в космосі, доступними для людства. Своєю кінцевою метою ми ставимо упродовж 10 років знайти та ідентифікувати перший астероїд, придатний для розробок», — заявив співзасновник проекту Пітер Діамандіс.

За приблизними оцінками, навколо Землі обертаються 9 тисяч астероїдів. Засновники проекту сподіваються знайти на них рідкісні метали, зокрема, золото та платину, а також воду, аби використовувати її для здешевлення космічного пального.Американські мільярдери починають «золоту лихоманку» ..., автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}