Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Мультик подивитись — і чогось навчитись

Мультик подивитись — і чогось навчитись

У Національному конкурсі бізнес-кейсів із корпоративної соціальної відповідальності-2012 від «Центру розвитку КСО» «Фокстрот» визнано кращим.

Протягом останніх двох років фокстротівці налагодили чітку роботу з клієнтами. «Якщо компанія «не бачить» окремого покупця, то вона не зможе зацікавити його здійснити покупку», — каже Христина Мельникович, начальник служби підтримки та розвитку програм лояльності торговельної мережі.

Саме в цей час в інформаційному просторі країни з’явився навчальний мультсеріал «Фокс і Трот поспішають на допомогу!», який мережа зняла для дошкільнят і молодших школярів у межах власного соціального проекту. Кожна серія мультфільму містила життєві ситуації, які можуть призвести до біди: користування несправними електроприладами, поведінка біля водойм, на природі, під час пожежі тощо.

— Це важлива соціальна проблема: лише у 2011 році від нещасних випадків у побуті загинуло 1016 дітей в Україні. Займаючись пропагандою правил безпеки серед найбільш вразливої аудиторії — малюків, «Фокстрот» допомагає змінити ситуацію на краще за допомогою різноманітних заходів, — каже голова Всеукраїнського дитячого руху «Школа безпеки» Алла Негрієнко.

«Школа безпеки» була в центрі уваги на виставці соціальних проектів. Фото надане прес-службою Фокстроту

Нині 16 тис. плазмових телевізорів щогодини демонструють мультфільми у 225 супермаркетах по всій Україні.Мультик подивитись — і чогось навчитись, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}