Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Проблеми з сусідами через розмежування земельних ділянок

1
17:38, 20.09.2024
Проблеми з сусідами через розмежування земельних ділянок
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Виникла складна ситуація, пов'язана з розмежуванням земельної ділянки. Моя ділянка та ділянка моєї сусідки мають спільний кордон. Ми обидві володіємо своїми ділянками на праві приватної власності, проте доцільне використання своєї ділянки для мене ускладнюється через те, що сусідка встановила огорожу, яка, на мою думку, вийшла за межі її ділянки і зашла на мою. Вона відмовляється від переміщення огорожі, аргументуючи тим, є що вона зробила все відповідно до плану, який був отриманий при придбанні землі. Які дії мне слід вжити для вирішення цієї проблеми? Яким чином можна встановити точні межі земельних ділянок? Які є юридичні шляхи для захисту своїх прав і вирішення цього конфлікту?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
18:26, 20.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

У ситуації, коли виникає спір щодо меж земельних ділянок, першим кроком має бути встановлення точних меж цих ділянок. Для цього слід звернутися до державного землевпорядника або сертифікованого геодезиста, який виконає кадастрову зйомку і складе план земельної ділянки. Це допоможе визначити, чи дійсно огорожа сусідки виходить за межі її земельної ділянки.

Відповідно до статті 106 Земельного кодексу України, межі земельної ділянки встановлюються в натурі (на місцевості) з урахуванням правовстановлюючих документів, що підтверджують право власності на земельну ділянку. Якщо результати зйомки підтвердять порушення меж, можна звернутися до сусідки з офіційним письмовим зверненням, в якому викласти свої вимоги щодо переміщення огорожі.

Якщо сусідка відмовиться добровільно вирішити питання, ви маєте право звернутися до суду для захисту своїх прав. Відповідно до статті 152 Земельного кодексу України, власник земельної ділянки має право вимагати усунення перешкод у користуванні своєю земельною ділянкою, у тому числі шляхом знесення незаконно збудованих огорож.

Перед поданням позову рекомендується отримати правову консультацію та підготувати всі необхідні докази, включаючи результати кадастрової зйомки, документи на право власності тощо. Це допоможе ефективно захистити свої права в суді.

Також варто звернутися до місцевих органів влади або органів Держгеокадастру для отримання додаткової інформації та можливих рекомендацій щодо вирішення конфлікту.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы