Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Проблеми з правом власності на нерухомість

1
19:19, 22.09.2024
Проблеми з правом власності на нерухомість
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Складне юридичне питання: Я, громадянин України, стикнувся з складною ситуацією, що вимагає кваліфікованої юридичної допомоги. Моя проблема полягає в розбіжностях, що стосуються права власності на нерухомість. Ситуація наступна: до моєї власності належить ділянка землі та будівля, розташована на ній. Однак, нещодавно виникли певні незрозумілості, що стосуються моїх прав власності. Виявляється, що документи на нерухомість, які були оформлені ще при попередньому власнику, містять ряд помилок. Також виникли питання щодо правильності реєстрації цієї нерухомості. Внаслідок цього, якщо я правильно розумію ситуацію, може виникнути проблема з визнанням мене законним власником цієї нерухомості. Я хочу знати, які юридичні кроки я повинен здійснити для вирішення цієї проблеми. Мене цікавить, чи можу я розраховувати на захист своїх прав як власника в судовому порядку, і які документи я повинен надати для цього. Які юридичні послуги можуть мені знадобитися в цьому випадку? Які дії я повинен здійснити, аби забезпечити свої права власності на цю нерухомість? Буду вдячний за детальну відповідь і кваліфіковану юридичну допомогу.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
20:03, 22.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У Вашій ситуації, для захисту прав власності на нерухомість, необхідно здійснити кілька кроків:

1. **Перевірка документів**: Спочатку слід детально перевірити всі наявні документи на нерухомість. Це можуть бути договір купівлі-продажу, свідоцтво про право власності, витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно тощо. Зверніться до нотаріуса або юриста для аналізу цих документів на предмет наявності помилок.

2. **Виправлення помилок**: Якщо в документах виявлені помилки, потрібно звернутися до органів, які їх видали, з проханням про внесення змін. Це може включати подання заяви до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно або до відповідного органу місцевого самоврядування.

3. **Судовий захист**: Якщо виправити помилки адміністративним шляхом не вдається, Ви маєте право звернутися до суду з позовом про визнання права власності. Відповідно до статті 16 Цивільного кодексу України, Ви можете вимагати відновлення порушеного права.

4. **Підготовка доказів**: Для судового розгляду важливо зібрати всі наявні документи, які підтверджують Ваше право власності, а також докази виникнення помилок у документах (наприклад, свідчення попереднього власника, нотаріальні акти тощо).

5. **Юридична допомога**: Рекомендується скористатися послугами адвоката, який спеціалізується на питаннях нерухомості. Адвокат може допомогти з підготовкою позовної заяви, збором доказів та представництвом у суді.

6. **Державна реєстрація**: Якщо суд прийме рішення на Вашу користь, необхідно буде здійснити державну реєстрацію права власності на нерухомість з урахуванням виправлених даних. Це передбачено Законом України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень".

Важливо діяти оперативно, щоб уникнути можливих ускладнень у майбутньому. Якщо потрібно, зверніться до Центру надання адміністративних послуг або до кваліфікованого юриста для отримання консультацій та допомоги у вирішенні Вашої ситуації.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы