Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Про включення центральної сортувальної станції до Реєстру центральних сортувальних станцій, регіональних сортувальних станцій, Державна митна служба У

ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

 • 10.05.2012 № 259
 • Про включення центральної сортувальної станції до Реєстру центральних сортувальних станцій, регіональних сортувальних станцій

  Відповідно до розділу II Інструкції з організації митного контролю та митного оформлення міжнародних експрес-відправлень, що переміщуються (пересилаються) через митний кордон України( z1081-07 ), затвердженої наказом Державної митної служби України від 03.09.2007 № 728, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 21.09.2007 за № 1081/14348 (зі змінами), та з метою створення сприятливих умов для прискорення товарообігу, удосконалення форм і методів митного контролю та митного оформлення предметів, що переміщуються в міжнародних експрес-відправленнях експрес-перевізником, НАКАЗУЮ:

  1. Включити до Реєстру центральних сортувальних станцій, регіональних сортувальних станцій центральну сортувальну станцію товариства з обмеженою відповідальністю "ГРІН ЛАЙН" (код за ЄДРПОУ — 32876473), розташовану за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Новоселівська, буд. 23.

  2. Департаменту організації митного контролю та оформлення (Сьомка С. М.) забезпечити внесення до програмно-інформаційного комплексу "Реєстр центральних сортувальних станцій, регіональних сортувальних станцій" Єдиної автоматизованої інформаційної системи Держмитслужби України інформації про включення центральної сортувальної станції, зазначеної в пункті 1 цього наказу.

  Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

  Т. в.о. Голови Служби

  О. М. Дороховський

  WEB MD Office "НПО Поверхность", www.master-d.com.ua


   

  Про включення центральної сортувальної станції до Реєстру ..., автор —
  Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

  Еще новости


  Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
  Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}