Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

До олімпійської фан-зони йдуть без запрошень

До олімпійської фан-зони йдуть без запрошень

Таким чином спортивні фани міста і області одержали чудову можливість не тільки спостерігати за перебігом спортивних баталій в Англії, а й напряму підтримати своїх спортсменів — земляків і Національну збірну України в цілому.

За словами голови Сумського обласного відділення НОКу, уславленої в минулому біатлоністки Олени Петрової, від Сумщини честь захищати кольори збірної України будуть четверо атлетів. Це чемпіони світу з боксу і вільної боротьби відповідно Тарас Шелестюк і Катерина Бурмістрова, а також легкоатлети Вікторія П’ятаченко та Віталій Бутрим. Саме за них у першу чергу «триматимуть кулаки» сумські уболівальники, хоча, звичайно, Слобожанщина вболіватиме за кожного українського спортсмена.

У фан-зоні створені всі умови і зручності. Тут можна буде на великому екрані спостерігати за змаганнями, брати участь у конкурсах, вікторинах, міні-змаганнях. Заплановано також низку урочистих заходів, зокрема, передачу Олімпійського вогню до сусідніх Полтавської та Чернігівської областей, урочисте підняття Олімпійського прапора тощо.До олімпійської фан-зони йдуть без запрошень, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}