Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Аби поквапити продавця, чоловік вирішив розбити скло в кіоску

Аби поквапити продавця, чоловік вирішив розбити скло в кіоску

Подія сталася близько шостої години ранку, у Києві біля Севастопольської площі, що у Солом’янському районі. Співробітники ДАІ, патрулюючи місто, побачили чоловіка, який поводився доволі дивно: він обходив по колу торгівельний кіоск, і час від часу бив його ногами. Зупинившись, аби з’ясувати що трапилось, інспектори ДАІ побачили як чолов’яга наступної миті розбив ногою вітрину кіоска і продовжував бити у двері. Коли ж громадянин побачив працівників ДАІ, то заспокоївся.

Вдалося дізнатися, що ось у такий незвичний спосіб 30-річний киянин намагався задовольнити свою потребу у цигарках. Цей громадянин пояснив, що хотів лише купити їх, але не зрозумів що у середині немає продавця і вирішив, що треба сильніше постукати, аби отримати бажаний товар. Громадянина затримали і доправили до районного управління міліції для з’ясування всіх обставин інциденту.

Скоріш за все, за навмисне пошкодження майна, чоловіку доведеться нести відповідальність. Але це вже вирішить слідство.Аби поквапити продавця, чоловік вирішив розбити скло ..., автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 6. Отзывов пользователей: 2.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}