Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Про погашення кредиторської заборгованості з відшкодування витрат, пов’язаних із залученням авіації і пожежно-рятувальної техніки до здійснення заході

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 6 березня 2013 р. № 121-р Київ

Про погашення кредиторської заборгованості з відшкодування витрат, пов’язаних із залученням авіації і пожежно-рятувальної техніки до здійснення заходів із запобігання виникненню та гасіння пожеж у пожежонебезпечний період 2012 року

1. Виділити Міністерству надзвичайних ситуацій 8287,698 тис. гривень для погашення кредиторської заборгованості з відшкодування витрат, пов’язаних із залученням авіації і пожежно-рятувальної техніки до здійснення заходів із запобігання виникненню та гасіння пожеж у пожежонебезпечний період 2012 року, фінансування яких передбачено розпорядженням Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2012 р. № 582.

Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету( 5515-17 ).

2. Міністерству надзвичайних ситуацій забезпечити погашення кредиторської заборгованості перед суб’єктами господарювання з оплати виконаних робіт і подати до 1 квітня 2013 р. Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству фінансів та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70


 

Про погашення кредиторської заборгованості з відшкодування ..., автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}