Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

ООН допоможе бідним з енергією?

ООН допоможе бідним з енергією?

ЕНЕРГОРЕСУРСИ. У Брюсселі проходить саміт, на якому обговорюють шляхи допомоги чотирьом мільярдам людей в країнах, що розвиваються, отримати доступ до енергоресурсів. ЄС вже заявив про надання п’ятдести мільйонів євро технічної допомоги. Ініціативу привітав Генсек ООН Пан Гі-Мун.

Генеральний секретар ООН Пан Гі-Мун:

«Ми маємо включити світло в кожній оселі і водночас, зменшити показники глобального термометру», — заявив Генеральний секретар ООН Пан Гі-Мун в Брюсселі.

Окрема тема на саміті - забезпечення доступу жінок до енергоресурсів. У більшості країн, що розвиваються, саме жінки займаються важким та небезпечним пошуком енергоресусрів для готування їжі чи опалення.

Альсінда Антоніо де Абреу, міністр енергетики Мозамбіку:

«Цей заклик зробить більш чутливими тих, хто володіє ресурсами, до необхідності забезпечення таких країн, як Мозамбік, які мають політику щодо відновлювальних джерел енергетики, стратегію та плани можливістю реалізовувати їх більш інтенсивно, щоб вони охоплювали більшу кількість людей», — каже міністр енергетики Мозамбіку Альсінда Антоніо де Абреу.

На саміті також обговорили залучення приватних інвестицій, які мають доповнити бюджетну допомогу.

Ізабел Маркеш да Силва, Євроньюз:

«Пропозиції, напрацьовані на цьому саміті, будуть представлені на конференції ООН в Бразилії у червні, де обговорюватиметься питання стабільного розвитку планети в найближчі десятиріччя».

Copyright © 2012 euronewsООН допоможе бідним з енергією?, автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 7. Отзывов пользователей: 2.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}