Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

iPad 3 з’являться у продажі у березні 2012 року

iPad 3 з’являться у продажі у березні 2012 року

НОВИНКА. Планшети iPad третього покоління надійдуть у роздрібний продаж у березні 2012 року, передає з посиланням на анонімні джерела, близькі до Apple, агентство Bloomberg.

iPad 3, за даними журналістів, вже запущений у виробництво. Компоненти для планшету випускають азійські компанії - партнери Apple. Збиранням планшетів за традицією займається тайванська Foxconn Technology Group. На повну потужність виробництво iPad 3 буде розгорнуто в лютому.

Bloomberg розкриває деякі характеристики пристрою. Від попередніх моделей новий iPad відрізнятиметься більш креативними функціями екрану, чотирьохядерним процесором і підтримкою мереж четвертого покоління (LTE).

Очікується, що iPad 3 стане першим мобільним пристроєм Apple, який вийшов після смерті співзасновник компанії Стіва Джобса. Джобс помер на 57-му році життя 5 жовтня 2011 року, на наступний день після презентації смартфона iPhone 4S. На заході він не був присутній.

Перше покоління планшетів iPad Apple представила в січні 2010, а друге - у березні 2011 року. Загалом було продано понад 40 мільйонів пристроїв, що принесло Apple 23,5 мільярда доларів.

Лента ruiPad 3 з’являться у продажі у березні 2012 року, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Еще новости

The Sunday Times: ...
18:15, 12.01.2012

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы