Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Індійський центральний банк запускає друкарський верстат

Індійський центральний банк запускає друкарський верстат

Центральний банк Індії надрукує 80 мільярдів рупій, приблизно мільярд євро. Регулятор піде на цей крок, аби придбати на вільному ринку довгострокові національні облігації.

Після цієї звістки прибутковість індійських бондів сягнула максимальної позначки за останні 15 років.

Утім, рупію такий крок не зміг зупинити від подальшого падіння. За день торгів у середу, індійська валюта втратила ще понад два відсотки.

«Що нам потрібно просто зараз від Індії, від центрального банку та від уряду, так це узгодженість та надійність тих заходів, до яких вони вдаються, аби вплинути на проблему. Із плином часу індійська рупія знецінюватиметься ще більше, і в них залишається все менше місця для маневрів», — сказав фінансовий аналітик Келвін Тай з UBS.

Індійська рупія знецінюється вже шостий місяць поспіль. Разом з цим дешевшають і валюти Індонезії та Бразилії. Інвестори виводять гроші з динамічних ринків, побоюючись, що Федеральна Резервна Система США зменшить обсяг програми стимулювання американської економіки, а то й взагалі зупинить друкарський верстат на засіданні у вересні.Індійський центральний банк запускає друкарський верстат, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}