Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Про замовлення прикладних наукових досліджень та науково-технічних розробок у сфері економічного розвитку і торгівлі Міністерством економічного розвит

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

 • 25.07.2012  № 871
 • Про замовлення прикладних наукових досліджень та науково-технічних розробок у сфері економічного розвитку і торгівлі Міністерством економічного розвитку і торгівлі України у 2012 році

  Відповідно до пункту 2.1.6 Положення про порядок планування, закупівлі, фінансування і контролю за виконанням науково-дослідних робіт Міністерства економіки України( v1454665-10 ), затвердженого наказом Міністерства економіки України від 16.11.2010 № 1454 (із змінами), протоколу засідання науково-методичної ради Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 16.07.2012 № 2 та з метою проведення вибору виконавців прикладних наукових досліджень та науково-технічних розробок у сфері економічного розвитку і торгівлі, які виконуватимуться у 2012 році на замовлення структурних підрозділів Міністерства за бюджетною програмою КПКВК 1201070 "Дослідження, прикладні наукові і науково-технічні розробки, виконання робіт за державними цільовими програмами і державним замовленням, наукові розробки у сфері стандартизації та сертифікації промислової продукції, підготовка наукових кадрів та фінансова підтримка розвитку наукової інфраструктури у сфері економічного розвитку і торгівлі", НАКАЗУЮ:

  1. Затвердити перелік прикладних наукових досліджень та науково-технічних розробок у сфері економічного розвитку і торгівлі на 2012 рік з граничним обсягом видатків 2430,0 тис. гривень, що додається*.

  ____________ * Не наводиться.

  2. Комітету з конкурсних торгів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України для закупівель наукових досліджень і розробок відповідно до законодавства у сфері державних закупівель провести процедури закупівель з визначення виконавців прикладних наукових досліджень та науково-технічних розробок у сфері економічного розвитку і торгівлі, зазначених у пункті 1 цього наказу.

  3. Департаменту реформування публічної адміністрації за результатами проведення процедур закупівель підготувати проект наказу щодо плану виконання у 2012 році прикладних наукових досліджень та науково-технічних розробок у сфері економічного розвитку і торгівлі.

  4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра — керівника апарату Павленка В. П.

  Виконувач обов'язків Міністра економічного розвитку і торгівлі України

  А. А. Максюта


   

  Про замовлення прикладних наукових досліджень та науково-технічних ..., автор —
  Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

  Еще новости


  Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
  Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}