Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

«Щасливої дороги та безаварійної подорожі!» - побажання гостям області від ДАІ Херсонщини

«Щасливої дороги та безаварійної подорожі!» - побажання гостям області від ДАІ Херсонщини

З початком літнього курортного сезону на автодорогах області значно зросла інтенсивність руху транспортних засобів. Це й не дивно, адже окрім багатьох людей, що їдуть відпочивати на Херсонські курорти, значна кількість відпочивальників прямує дорогами нашої області до Криму. Аби попередити можливі наслідки таких дій, працівники ДАІ постійно проводять з водіями відповідну роз’яснювальну роботу.

Зазвичай водії, які їдуть здалеку, поспішають якомога швидше дістатися до місць відпочинку, тому інколи порушують встановлені швидкісні режими та, рухаючись майже без зупинок, перебувають за кермом тривалий час.

Цього разу до проведення заходів з профілактики аварійності на автодорозі державного значення Херсон — Джанкой — Феодосія — Керч було залучено журналістів обласного телебачення.

Під час проведення бесід з водіями працівники ДАІ нагадували про необхідність дотримання Правил дорожнього руху, акцентували увагу на обов’язковому використанні пасків безпеки та недопущенні випадків керування транспортними засобами у стані перевтоми, розповсюджували тематичні листівки.

Спілкуючись із журналістами, учасники дорожнього руху не приховували, що інколи приємне відчуття від перебування в омріяній відпустці та бажання скоріше опинитися на морському узбережжі, можуть підштовхнути до необдуманих вчинків на дорозі, тож нагадування працівників ДАІ про дотримання безпеки дійсно не зайві.

Наостанок інспектори ДПС бажали водіям щасливої дороги та безаварійної подорожі.«Щасливої дороги та безаварійної подорожі!» - побажання ..., автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}