Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Народ України – за безпечний рух!

Народ України – за безпечний рух!

Саме під таким гаслом 13 квітня в місті Біла Церква за ініціативи Державтоінспекції Київської області пройшла акція, основною метою якої було привернення уваги людей до безумовного дотримання Правил дорожнього руху.

Вранці було розгорнуто виставку техніки ДАІ та палаток наглядної агітації. Закликав на площу та зустрічав гостей своїм виступом духовий оркестр ГУМВС України в Київській області.

Начальник УДАІ ГУМВС України в Київській області полковник міліції Сергій Олексійович Дерев’янкін зазначив, що першим містом в якому проведена акція «Народ України за безпеку дорожнього руху!» невипадково було вибрано саме Біла Церква — це велике місто в області, як по кількості населення так і по інтенсивності руху. Дорожньо-транспортні пригоди непоодинокі в Білоцерківському регіоні та все ж працівники Державтоінспекції працюють злагоджено — велику увагу приділяють профілактиці серед населення міста та району, як в трудових колективах підприємств перевізників так і в усіх учбових закладах.

На свято прийшли люди різних поколінь. Батьки, дідусі і бабусі привели малечу, яка із цікавістю розглядала автомобілі ДАІ, а особливу увагу привернув мотоцикл — діти із задоволенням сідали за кермо та відчували себе дорослими.

Свято було цікавим для всіх, шкільні колективи ЮІРівців розігрували гумористичні сценки поведінки на дорозі, співали, танцювали, розважали тих хто прийшов на свято.

Начальник УДАІ ГУМВС України в Київській області полковник міліції Сергій Олексійович Дерев’янкін вручив грамоти учням, котрі приймали участь у конкурсі дитячого малюнку з тематики безпеки дорожнього руху.

Перед глядачами виступали також дитячі колективи: зразковий ансамбль танцю «Бон Вояж» ЦТДЮК — «Чорноморочка», а на завершення виступили Петро Чорний та Віктор Павлік.

Основна умова безпеки на дорогах — дотримання кожним Правил дорожнього руху. Цим питанням серйозно переймається управління Державтоінспекції. Щороку силами співробітників, окрім безпосередньої роботи на дорогах, здійснюється широка профілактична та пропагандистська діяльність. Дитячо-юнацькі творчі конкурси, спрямовані на формування у підростаючого покоління культури поведінки на дорозі та повагу до правил дорожнього руху, є надзвичайно масовими та популярними в усіх куточках України.

В подальшому такі акції, Державтоінспекція Київщини планує проводити і в інших містах та районах області.Народ України – за безпечний рух!, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}