Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Бог хоче Жінці щастя!

Бог хоче Жінці щастя!

До Чернігова прибула виставка Міжнародного Салону-турне художньої фотографії «З любов’ю до Жінки».

Яким має бути світ, врятований красою? Гадаю, дуже приємним: теплим, як жіночі долоні, контрастним, як жіноча вдача, ніжним, як жіноча усмішка, безмежним, як жіноча любов… Такий ось матріархат радощів. Але цей стан речей зовсім не лякає чоловіків із фотоапаратами. Тим паче жінок, які полюбляють роздивлятися навколишню дійсність крізь фотооб’єктив. Ось тут вже маємо повне гендерне рівноправ’я: хто кращий кадр спіймав — того й удача.

«Балет №2» Юрія Титовця не залишить байдужими. Фоторепродукції автора

А в кадрі, звісно, вони — красуні, чарівниці і володарки сердець. З усіх країн і континентів. Білявки і смаглявки, усміхнені і серйозні, з модним макіяжем і без жодних прикрас. Справді, жіноча врода — явище планетарного масштабу, без кордонів і національностей.

Такою бачить «Асоль» Ірина Роїк

Проект «З любов’ю до Жінки» триває вже восьмий рік. Міжнародне журі за цей час розглянуло 15 тисяч світлин, які надали 5 тисяч фотохудожників з усіх усюд. Авторів найкращих робіт нагороджували спеціальними медалями і заохочували цінними призами. Торік нагороди Кришталевий кубок «Краща виставка-2012» удостоїлася і сама експозиція салону — на Міжнародному фотографічному фестивалі мистецтв у Китаї.

«Уроки краси» від Валеріо НаполітаноБог хоче Жінці щастя!, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}