Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності, землеоціночних робіт та земельних торгів, і в

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ПОСТАНОВА

від 17 грудня 2012 р. № 1207 Київ

Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності, пов’язаної з проведенням робіт із землеустрою, землеоціночних робіт та земельних торгів, і визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю)

Відповідно до статті 5 Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності"( 877-16 ) Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності, пов’язаної з проведенням робіт із землеустрою, землеоціночних робіт та земельних торгів, і визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) ( 1207-2012-п ), згідно з додатком.

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

Додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 17 грудня 2012 р. № 1207

КРИТЕРІЇ, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності, пов’язаної з проведенням робіт із землеустрою, землеоціночних робіт та земельних торгів, і визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю)

1. Критеріями, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності, пов’язаної з проведенням робіт із землеустрою, землеоціночних робіт та земельних торгів, є:

додержання вимог законодавства, стандартів, норм, правил у сфері землеустрою, ліцензійних умов провадження господарської діяльності, пов’язаної з проведенням землеоціночних робіт та земельних торгів;

 • розроблення документації із землеустрою та види робіт, які проводять суб’єкти господарювання.
 • 2. Відповідно до встановлених критеріїв суб’єкти господарювання незалежно від форми власності відносяться до одного з трьох ступенів ризику: високого, середнього та незначного.

  3. До суб’єктів господарювання з високим ступенем ризику належать суб’єкти господарювання:

  1) у яких під час здійснення останнього планового чи позапланового заходу державного нагляду (контролю) встановлено факти порушення вимог законодавства, стандартів, норм, правил у сфері землеустрою, ліцензійних умов провадження господарської діяльності, пов’язаної з проведенням землеоціночних робіт та земельних торгів;

  2) які розробляли протягом останніх п’яти років хоча б один з таких видів документації із землеустрою, щодо якої отримали негативний висновок державної землевпорядної експертизи:

  схеми землеустрою і техніко-економічні обґрунтування використання та охорони земель адміністративно-територіальних одиниць;

 • проекти землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальних одиниць;
 • проекти землеустрою щодо впорядкування території населених пунктів;
 • проекти землеустрою щодо організації і встановлення меж територій природно-заповідного фонду та іншого природоохоронного призначення, оздоровчого, рекреаційного та історико-культурного призначення;

 • проекти землеустрою, що містять еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь;
 • технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельних ділянок;
 • 3) які виконують хоча б один з таких видів робіт:

 • оформлення звітів з експертної грошової оцінки земельних ділянок;
 • проведення земельних торгів.
 • 4. До суб’єктів господарювання із середнім ступенем ризику належать суб’єкти господарювання, які за останній рік розробляли хоча б один з таких видів документації із землеустрою:

 • технічну документацію з бонітування ґрунтів;
 • робочі проекти землеустрою щодо рекультивації порушених земель, землювання малопродуктивних угідь, захисту земель від ерозії, підтоплення, заболочення, вторинного засолення, висушення, зсувів, ущільнення, закислення, забруднення промисловими та іншими відходами, радіоактивними та хімічними речовинами, покращення сільськогосподарських земель, підвищення родючості ґрунтів;

 • проекти консервації земель;
 • технічну документацію з економічної оцінки земель;
 • проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок;
 • проекти землеустрою щодо створення нових та впорядкування існуючих землеволодінь і землекористувань.

  5. До суб’єктів господарювання з незначним ступенем ризику належать суб’єкти, що не віднесені до суб’єктів господарювання з високим та середнім ступенем ризику.

  6. Планові заходи державного нагляду (контролю) за провадженням суб’єктами господарювання господарської діяльності, пов’язаної з проведенням робіт із землеустрою, землеоціночних робіт та земельних торгів, здійснюються з такою періодичністю:

 • з високим ступенем ризику — не частіше ніж один раз на рік;
 • із середнім ступенем ризику — не частіше ніж один раз на три роки;

 • з незначним ступенем ризику — не частіше ніж один раз на п’ять років.

 •  

  Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ..., автор —
  Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

  Еще новости


  Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
  Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}