Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Американці побачать «Перший Ukraine»

Американці побачать «Перший Ukraine»

Міжнародний супутниковий канал «Перший Ukraine» уже в березні цього року розширить географію свого мовлення на країни Північної Америки — США і Канаду. Це стане можливим завдяки домовленостям із найбільшою платформою інтернет-телебачення і одним з IPTV-операторів Канади.

Перші переговори з провайдерами послуги було розпочато незабаром після запуску каналу у вересні минулого року. Після узгодження юридичних і технічних питань трансляції каналу нині сторони перебувають на фінальній стадії узгодження цього питання.

«Вихід на країни Північної Америки є однією з ключових цілей нашого каналу, яка прописана в стратегії супутника на 2013 рік під номером один. Після підписання договорів, яке має відбутися незабаром, ми зможемо вийти на США і Канаду й надати українцям, які живуть у Північній Америці, можливість дивитися кращі програми Національної телекомпанії і наші ексклюзивні проекти», — прокоментував генеральний продюсер каналу «Перший Ukraine» Сергій Логунов.

Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення нагадує, що з 15 жовтня минулого року супутниковий канал Національної телекомпанії України — «Перший Ukraine» вийшов в ефір з оновленою сіткою мовлення. На сьогодні він мовить у відкритому доступі на території від східних провінцій Іспанії до європейської частини Російської Федерації включно.

У січні 2013 року також було відкрито сайт каналу FirstUA.com, за допомогою якого можна подивитися його онлайн-трансляцію в будь-якому куточку планети.Американці побачать «Перший Ukraine», автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}