Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Китай обійшов США за експортом та імпортом товарів

Китай обійшов США за експортом та імпортом товарів

2012 року Китай вперше в історії став лідером світової торгівлі, обігнавши США, у яких фактично не було за цим показником конкурентів з кінця Другої світової війни.

До такого висновку дійшли експерти агентства Bloomberg, провівши порівняльний аналіз даних Міністерства торгівлі США і Головного митного управління КНР, передає кореспондент УКРІНФОРМу.

«Китай обігнав США, ставши найбільшою торговельною нацією в світі торік з точки зору сумарного експорту та імпорту товарів, як показують дані обох сторін», — говориться у повідомленні.

Так, американський експорт та імпорт товарів 2012 року становив 3,82 трлн доларів, тоді як обсяги китайської торгівлі — 3,87 трлн доларів.

Водночас з урахуванням послуг обсяг торгівлі США становив минулого року 4,93 трлн доларів (з яких на частку послуг припав профіцит у розмірі 195,3 млрд дол.), у КНР частка послуг у зовнішній торгівлі значно менша, а ось профіцит торгівлі товарами сягає 231,1 млрд дол.

Зростання зовнішньої торгівлі Китаю відбувається, як і раніше, в основному за рахунок експорту. Як вже повідомляв УКРІНФОРМ, найбільшим експортером у світі Китай став ще 2009 року, однак США продовжують залишатися найбільшою нацією-імпортером. У 2012 році КНР закупила за рубежем товарів на суму 1,82 трлн доларів, а США — на 2,28 трлн.

Щодо зростаючого світового впливу Китаю у зовнішній торгівлі, то у західних аналітиків, наприклад, агентства Goldman Sachs Group, воно викликає побоювання, оскільки «може зірвати регіональні торговельні блоки». Вони вважають, що дуже багато країн останнім часом стають залежними від торгівлі з Китаєм.

Загалом економіка США у грошовому вираженні все ще вдвічі перевищує економіку КНР, за даними Світового банку. У 2011 році ВВП США становив 15 трлн дол., а ВВП Китаю, за даними його Держстату, — 7,3 трлн дол. (2012р. — 8,3 трлн, американських даних поки що немає). У період з 1978 по 2012 рік середні темпи зростання економіки Китаю становили 9,9%. Останнім часом вони дещо знизилися, але цього року вони все одно можуть становити, за прогнозами державного інвестиційного фонду Китаю China Investment Corp, 8%. Обійти США за економічним розвитком Китай, на думку деяких експертів, зможе у 2020-2025 роках.Китай обійшов США за експортом та імпортом товарів, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}