Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Чому українці переплачують мільярди за тепло і воду

Чому українці переплачують мільярди за тепло і воду

Застарілі нормативи споживання теплової енергії та води за відсутності лічильників дозволяють власникам теплових станцій та водоканалів списувати у загальноукраїнському масштабі мільярди гривень, заявив колишній міністр житлового господарства Олексій Кучеренко.

«Я не дуже довіряю статистиці. Коли кажуть, що 35% будинків облаштовані лічильниками, то у мене запитання у першу чергу до киян: невже кожен третій будинок в Києві облаштований лічильникам і за ними ведеться розрахунок? Не повірю ніколи. Я знаю безліч випадків, коли мешканці приймають рішення обладнати будинок лічильниками, але монополісти за мовчазної згоди муніципалітету не дозволяють, бо останнім набагато вигідніше працювати за застарілими нормативами і списувати мільйони, десятки, сотні мільйонів, мільярди — у масштабах країни», — сказав він, повідомляє ТСН.

За його словами, така ситуація має політичне лобі і вигідна власникам постачальників ресурсів і тим, хто за ними стоїть — депутатським групам-лобістам і монополістам-директорам, бо вони в боргах звикли жити.Чому українці переплачують мільярди за тепло і воду, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}