Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Таблетки від головного болю зменшують ризик раку шкіри

Таблетки від головного болю зменшують ризик раку шкіри

Нове дослідження показало, що такі ліки, як «Магніт», «Ібупрофен» і «Напроксен» можуть зменшити ризик раку шкіри. Про це повідомляється на веб-сайті Орхуської університетської лікарні в Данії.

Група працюючих у цій лікарні вчених вивчила взаємозв'язок між регулярним прийомом цих медикаментів і небезпекою захворювання такими загальними формами раку шкіри, як злоякісні меланоми, базальноклітинні карциноми і спіналіоми (плоскоклітинний рак).

Фахівці порівняли споживання болезаспокійливих препаратів групою пацієнтів, що страждають різними видами раку шкіри, зі споживанням цих медикаментів групою пацієнтів без симптомів онкологічних захворювань. Під час обстежень взяли участь 3242 пацієнти зі злоякісними меланома, 13316 — з базальноклітинною карциномою і 1974 — з спіналіомою, а також 178 655 пацієнтів, які не страждають на рак шкіри.

Дослідження продемонструвало, що пацієнти, які протягом тривалого часу вживали значну кількість засобів NSAID (нестероїдні протизапальні препарати), менш схильні до ризику розвитку спіналіом і меланом.

«Сподіваємося, що результати нашої роботи про ефект болезаспокійливих засобів у боротьбі проти раку шкіри стимулюють інші дослідження у цій галузі», — сказала дослідник з Орхуської університетської лікарні Сігрун Альба Йоханнесдоттір.Таблетки від головного болю зменшують ризик раку шкіри, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}