Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Обговорено підсумки вивчення організації роботи апеляційного і восьми місцевих судів Черкаської області

Обговорено підсумки вивчення організації роботи апеляційного і восьми місцевих судів Черкаської області

25 квітня 2012 року члени ради суддів загальних судів на своєму засіданні підбили підсумки вивчення організації роботи апеляційного і восьми місцевих судів Черкаської області.

Вказана перевірка тривала 3 — 9 квітня 2012 року членами робочої групи, до складу якої входили члени РСЗС, представники апеляційних судів Запорізької і Дніпропетровської областей, а також фахівці Державної судової адміністрації України.

Аналізуючи результати проведення перевірки, заступник голови ради суддів загальних судів Олександр Симонець акцентував увагу на умовах роботи суддів апеляційного суду Черкаської області, які, за його словами, «не відповідають вимогам, необхідним для нормального, оперативного та якісного здійснення правосуддя». У зазначеному суді, в якому працює 46 суддів, всього два зали судових засідань.

Зауваження членів ради суддів загальних судів стосувалися і організації роботи апеляційного суду з надання методичної допомоги судам першої інстанції. «Апеляційний суд Черкаської області абсолютно усунувся від координації роботи місцевих судів», — констатував Олександр Симонець. Також представники РСЗС відзначили, що оперативність розгляду кримінальних справ щодо осіб, які утримуються під вартою більше 6-ти місяців, як в апеляційному, так і в місцевих судах Черкаської області, залишає бажати кращого, а також звернули увагу на інші недоліки в організації їх роботи.

В результаті обговорення вказаного питання, члени ради суддів загальних судів резюмували: стан дотримання судами Черкаської області прав людини на свободу та особисту недоторканність, а також розгляду справ у межах розумних строків не повною мірою відповідає вимогам частини 2 статті 7 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» та статей 5 і 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод. РСЗС зобов'язала голову та заступників голови апеляційного суду Черкаської області активізувати роботу суддів-кураторів з надання методичної допомоги при розгляді цивільних і кримінальних справ місцевими судами, а голів Соснівського та Придніпровського районних судів м. Черкаси прийняти невідкладні організаційні заходи, спрямовані на підвищення оперативності розгляду кримінальних справ щодо осіб, які тривалий час перебувають під вартою.

Разом з тим, члени ради суддів загальних судів звернули увагу керівництво апеляційного суду Черкаської області на необхідність усунути недоліки у веденні діловодства, оформленні та веденні номенклатури справ, а також кадрової роботі суду. У найближчі три місяці члени Ради запланували ще раз перевірити організацію роботи судів Черкаської області.Обговорено підсумки вивчення організації роботи апеляційного ..., автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 2. Отзывов пользователей: 3.

Источник:

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}