Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Ученим потрібно відновити зв’язки

Ученим потрібно відновити зв’язки

НАМІР

Україна налаштована на активізацію співпраці з Росією у науково-освітній сфері

Про це заявив Прем’єр-міністр Микола Азаров під час зустрічі з міністром освіти і науки Російської Федерації Дмитром Лівановим.

«Ми налаштовані на розширення і зміцнення співпраці з Росією на абсолютно всіх рівнях, зокрема середньої і вищої освіти. Це стратегічне питання для нас», — зазначив Микола Азаров, акцентуючи, що український уряд і надалі підтримуватиме коопераційні зв’язки з російською наукою.

За його словами, в України та Росії за останні 20 років виникли однакові проблеми в освітній галузі. Тож слід відновити тісний зв’язок, який існував за часів СРСР, між наукою, освітою і виробництвом, між фундаментальними і прикладними дослідженнями. «Необхідно створювати науково-освітні центри, які матимуть серйозну дослідницьку, лабораторну базу, і на їхній основі розвивати освіту. У нас тут достатньо широке поле для співпраці з РФ», — передає слова Прем’єра департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ.

У свою чергу Дмитро Ліванов зауважив, що в Росії та Україні створено непогані передумови для подальшої активізації співпраці в науково-освітній сфері. «Є значний потенціал для активізації співробітництва в науковій сфері. У науці та інноваціях у нас були надзвичайно сильні коопераційні зв’язки на рівні міністерств, академій наук та підприємств. Переконаний, що нам потрібно шукати нові форми підтримки такої співпраці і робити все, аби науковці реально взаємодіяли», — наголосив він.Ученим потрібно відновити зв’язки, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}