Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

На Луганщині проходять широкомасштабні профілактичні заходи з безпеки руху

На Луганщині проходять широкомасштабні профілактичні заходи з безпеки руху

До проведення Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху активно долучилася Луганська область.

У перший день тижня була організована зустріч із водіями в АТП «Транспеле» (найбільшим транспортнім підприємством міста), під час якої обговорювали проблеми безпеки й нагороджували найдисциплінованіших водіїв.

У понеділок у школі № 16 м. Луганська, де учасником ДТП була дитина, заступник начальника ДАІ м. Луганська Пивоваров Олександр Юрійович і командир роти ДПС ВДАІ ЛМУ Подройко Павло Васильович провели бесіду з дітьми. Потім — вікторину з ПДР, за результатами якої кращим знавцям правил дорожнього руху були вручені світляки-браслети й світлоповертаючі стрічки для забезпечення безпеки маленьких пішоходів у темний час доби. Цього ж дня працівники ДАІ на нерегульованому пішохідному переході зупиняли водіїв, які були не пристебнуті ременями безпеки або розмовляли по мобільному телефону, і проводили з ними бесіди з попередження аварійності та роздавали іконки із зображенням Миколи Чудотворця, який, як відомо, є захисником усіх, хто перебуває в дорозі. Пішоходам також роздавали світлоповертаючі стрічки, щоб їх було добре видно на проїжджій частині в темний час доби.

У другий день профілактичного тижня також проведено безліч заходів. Керівники підрозділів ДАІ по всій області провели зустрічі з журналістами, виступили в трудових колективах, відвідали навчальні заклади. Для того щоб водії більш свідомо ставилися до Правил дорожнього руху, начальники відділень ДАІ й командири стройових підрозділів ДПС вийшли на лінію.

Керівництво Управління ДАІ ГУМВСУ особисто взяло участь у проведенні профілактичних заходів під умовними назвами «Пішохід на дорозі!», «Мобільний телефон», «Ремінь безпеки», а також відвідали трудові колективи великих автопідприємств міста.

Заступник начальника Управління ДАІ ГУМВСУ у Луганській області полковник міліції Дмитро Михайлович Чебанов провів зустріч із працівниками Південного Управління ТОВ «Луганськвода», під час якої розповів присутнім про стан аварійності в області, причини і наслідки ДТП, а також про профілактичні заходи, спрямовані на запобігання тяжкості наслідків аварій і про мету проведення Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху.

— «У боротьбі за безпеку на дорогах кожний повинен почати із себе», — переконаний Дмитро Михайлович, — «Повага й тактовність — основний критерій, що сприяє зміні ситуації з аварійністю на краще».

Керівництву підприємства Дмитро Михайлович вручив чорну папку. Колір обрано не випадково, тому що в ній шокуючи фотографії, де зображені наслідки резонансних ДТП, що сталися за останні роки в нашій області, а також залишив для кожного водія підприємства тематичну листівку «Дорога не вибачає помилок!».

Цього ж дня заступник начальника Управління ДАІ ГУМВСУ у Луганській області, полковник міліції Олександр Миколайович Дурнєв провів у приміщені УДАІ «круглий стіл», на якому були присутні представники обласних засобів масової інформації.

Усі ці заходи проводяться з однією метою: щоб люди замислились над сумними наслідками ДТП і в майбутньому стають більш дисциплінованими та законослухняними учасниками дорожнього руху. А це вже чимало.

Окрім того, ДАІ нагадує — у третю неділю листопада відповідно до резолюції Генеральної Асамблеї ООН відзначається Всесвітній день пам'яті жертв ДТП. Напередодні цієї сумної дати, 16 листопада, у Луганську заплановано ще один важливий захід — масову здачу крові для постраждалих у ДТП. Працівники ДАІ закликають усю громадськість для участі в цій акції. А в неділю по всіх церквах пройдуть богослужіння по попередженню аварійності і пам'яті загиблим в автоаваріях.На Луганщині проходять широкомасштабні профілактичні ..., автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}