Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Львів підкорив серця німецьких журналістів

Львів підкорив серця німецьких журналістів

Журналісти деяких німецьких видань, які відвідали Львів напередодні футбольного чемпіонату Євро-2012, були приємно вражені містом. Про це повідомляє Інформаційний центр «Україна-2012»

«Переможець очевидний», — з таким заголовком опублікувала статтю про Львів німецька газета «Frankfurter Allgemeine Zeitung». «Львів, де національна збірна Німеччини проведе свій перший матч — це середньоєвропейська скринька скарбів Ренесансу і Модернізму, з бруківкою, кавовим ароматом і церковними дзвонами», — йдеться у публікації.

Поспілкувавшись із мешканцями міста, журналісти прийшли до висновку, що в місті «найкращі дороги за всю історію його існування».

Також про Львів опубліковано і матеріал у німецькому виданні «Spiegel»: «Піднімаючись на Замкову гору, де у навколишньому лісочку ще чути ехо незліченних признань у коханні, що якщо піднімаєшся без коханої людини своє кохання можна знайти там, нагорі, закохавшись у місто».

Журналіст Хельге Бендль видання «Spiegel» пише: «Спляча Красуня Сходу», яка нарешті прокидається зі свого сну і надалі вважається найчарівнішою у всій країні».Львів підкорив серця німецьких журналістів, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}