Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Школа переходить на нічний тариф

Школа переходить на нічний тариф

ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ

Термомодернізація в навчальному закладі дала змогу заощадити бюджетні кошти

Повністю завершено реконструкцію системи опалення в Яструбинівській ЗОШ І-ІІІ ступенів Вознесенського району на Миколаївщині. Це має велике значення для навчального закладу. Школа на 465 учнів була здана в експлуатацію ще 1988 року. Стандартна триповерхова, побудована за типовим проектом, вона все ж таки мала певну особливість: стіни були зроблені із залізобетонних блоків, тож тепло в приміщеннях не зберігалося, температурний режим не дотримувався.

Директор закладу Лариса Давидович зазначає:

— Наша школа тривалий час була найхолоднішою в районі. Я працюю на своїй посаді з 2002-го, і всі ці роки ми намагалися розв’язати проблему з теплом. Перемістили котельню, яка раніше розташовувалася далеко, на подвір’я школи. Частково змінювали систему опалення. Але все це не давало належних результатів. Слід було приймати кардинальні рішення, вкладати в реконструкцію системи опалення великі кошти.

Нарешті завдяки ініціативі районної влади на обласному рівні було вирішено здійснити серйозну перебудову опалювальної системи школи. Ці роботи виконували у два етапи. В 2011 році замінили опалення, в нинішньому — утеплили фасад. Замовником реконструкції виступило управління капітального будівництва Миколаївської облдержадміністрації, підрядною організацією визначено ТОВ «Антарес-БУД». Загальна вартість будівельно-монтажних робіт становила 1 млн 762 тис. грн бюджетних коштів.

Нині сільська школа має привабливий вигляд ззовні, тепло і комфортно в ній усередині. Задоволені й діти, і батьки, й учителі. Яструбинівська ЗОШ стала другою в області, в якій впроваджені сучасні енергоощадні та енергоефективні технології. Спочатку повністю реконструювали шкільну котельню, в якій встановили два нових котли під тверде паливо та два електричних котли. Замінили всі труби під тепло та батареї в приміщеннях. Водночас утеплили фасад школи, встановили 202 металопластикових вікна, замінили вхідні двері. Установка електричних котлів дасть можливість зекономити на постачанні тепла. Адже електроенергію використовуватимуть уночі, за так званим «нічним», значно нижчим тарифом. Тож менше бюджетних коштів доведеться витрачати на тверде паливо.Школа переходить на нічний тариф, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы