Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Facebook планує купити Opera

Facebook планує купити Opera

Opera Software, розробник однойменного браузера, може бути продана компанії Facebook. Відповідні переговори між двома сторонами вже йдуть, але їх результат поки не ясний, повідомляють іноземні ЗМІ.

Facebook і Opera бачать взаємну вигоду в об'єднанні: соцмережа зможе успішніше конкурувати з Google і Microsoft, які, як відомо, мають власні браузери, з іншого боку, Opera отримає доступ до фінансових ресурсів Facebook і 900 млн її користувачів. Крім того, Facebook отримає доступ до розробок Opera в мобільній сфері, що допоможе перше успішне монетизувати її мобільний трафік.

На сьогоднішній день ймовірні переговори не коментують ні в Facebook, ні в Opera Software.

Незалежні галузеві аналітики визнають, що поглинання Opera з боку Facebook виглядає логічним, і незважаючи на невисоку вартість норвезької компанії, може мати далекосяжні ринкові наслідки. Велика частина опитаних аналітиків вважає, що Facebook на даний момент найбільше зацікавлена саме в мобільних розробках Opera, так як все більше користувачів приходять в соцмережe з мобільних пристроїв.Facebook планує купити Opera, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}