Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Угода між Міністерством оборони України та Міністерством оборони Французької Республіки про співробітництво у галузі кодифікації, Міністерство оборони

Дата підписання:

13.11.2012

Дата набрання чинності для України:

 • 13.11.2012
 • Міністерство оборони України та Міністерство оборони Французької Республіки (далі — Сторони),

  ґрунтуючись на положеннях Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Французької Республіки про співробітництво в галузі озброєння та військової техніки від 15 лютого 1996 року( 250_035 ),

  беручи до уваги Спонсорську угоду між Міністерством оборони України та групою національних директорів з кодифікації НАТО (AC/135) про приєднання до системи кодифікації НАТО від 8 жовтня 2004 року( 950_010 ),

 • домовилися про таке:
 • Стаття 1

  Сторони погоджуються здійснювати співробітництво, визначене цією Угодою, відповідно до національного законодавства їх держав та норм і принципів міжнародного права.

  Стаття 2

  Сторони зберігають за собою право відмовитися від надання матеріалів, інформації та даних з кодифікації повністю або частково в будь-який час, якщо Сторона, що надає, вважатиме це необхідним.

  Стаття 3

  Уповноважені органи Сторін для виконання положень цієї Угоди:

 • з Української Сторони
 • Бюро кодифікації у військовій сфері Збройних Сил України: проспект Перемоги, 55/2, 03113, м. Київ, Україна

 • з Французької Сторони
 • Національне бюро кодифікації Французької Республіки: Центр Ідентифікації Оборонних матеріалів (CIMD) B.P. 10 35998 Rennes Cedex 9 France

  Стаття 4

  Сторони використовуватимуть надані матеріали, інформацію та дані з кодифікації відповідно до цієї Угоди для власних цілей. Сторони відповідно до національного законодавства, угоди НАТО щодо стандартизації 4438 вживають усіх необхідних заходів щодо охорони інформації та матеріалів, які надаються іншою Стороною в рамках цієї Угоди. Сторони гарантують таку саму охорону одержаної інформації та матеріалів, як і власної інформації та матеріалів. Сторони погоджуються, що розкриття запатентованої та незапатентованої інформації згідно з цією Угодою не передає право власності на цю інформацію, якщо таке існує, і воно повинно поважатися.

  Стаття 5

  Зміни та доповнення до цієї Угоди вносяться за взаємною письмовою згодою Сторін та оформляються додатковими протоколами, які є її невід'ємною частиною.

  Стаття 6

  Обмін матеріалами, інформацією та кодифікаційними даними здійснюватиметься згідно з правилами, встановленими Керівництвом НАТО з кодифікації (ACodP-1, Частина 1), опублікованими Агенцією НАТО з підтримки (NSPA) на основі рішення Групи національних директорів з кодифікації НАТО (AC/135). Обмін даними з кодифікації буде здійснюватися за допомогою офіційного листування і засобами електронних інформаційних систем та мереж.

  Стаття 7

  Розбіжності щодо тлумачення та/або застосування положень цієї Угоди вирішуватимуться шляхом консультацій та переговорів між Сторонами.

  Стаття 8

  Угода укладається строком на п'ять років та набирає чинності з дати її підписання. Дія цієї Угоди автоматично буде продовжуватися щоразу на наступні п'ять років, якщо за шість місяців до початку наступного п'ятирічного періоду будь-яка із Сторін письмово не повідомить іншу Сторону про свій намір припинити її дію.

  Вчинено у м. Марракеш 13 листопада 2012 р. у двох примірниках, кожний українською, французькою та англійською мовами. При цьому всі тексти є автентичними.

  У разі виникнення розбіжностей щодо тлумачення або застосування положень цієї Угоди переважну силу матиме текст англійською мовою.

  За Міністерство оборони України (підпис)

  За Міністерство оборони Французької Республіки (підпис)


   

  Угода між Міністерством оборони України та Міністерством ..., автор —
  Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

  Еще новости


  Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
  Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}