Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

У Департаменті ДАІ пройшов брифінг щодо проведення в Україні Тижня безпеки дорожнього руху

У Департаменті ДАІ пройшов брифінг щодо проведення в Україні Тижня безпеки дорожнього руху

Сьогодні у Департаменті ДАІ МВС України відбувся брифінг стосовно проведення з 12 по 18 листопада, у рамках проголошеного Генеральною асамблеєю ООН Десятиліття дій по забезпеченню безпеки дорожнього руху, Всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху.

Ще у 2010 році Генеральна Асамблея Організації Об'єднаних Націй прийняла резолюцію, якою проголосила 2011-2020 роки Десятиліттям дій з безпеки дорожнього руху. Мета Десятиліття — надати можливість для довгострокових та скоординованих дій на підтримку безпеки дорожнього руху і як наслідок — забезпечити передумови для суттєвого скорочення втрат на автомобільних дорогах.

«Сьогодні безпека дорожнього руху в Україні потребує додаткової уваги, — розповідає начальник Департаменту ДАІ МВС України Валерій Лозовий, — в середньому за добу на автодорогах України в дорожньо-транспортних пригодах гинуть 14 ociб та травмуються більше 100 учасників дорожнього руху. У цьому році в дорожніх трагедіях загинуло більше 4 тисяч людей. Причинами автопригод з постраждалими, які були скоєні впродовж 10 місяців поточного року, є перевищення безпечної швидкості руху — 6477 автопригод або майже 23,7% від усіх ДТП із постраждалими, а також порушення правил маневрування (5563 або 20,3%), порушення правил проїзду перехресть (2149 або 7,8%), недодержання дистанції (1957 або 7,1%), керування транспортним засобом у нетверезому стані (1846 або 6,7%)».

Проведення Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху під гаслом «Безпека на дорогах залежить від кожного!», покликане вкотре привернути увагу суспільства до питань забезпечення безпеки всіх учасників дорожнього руху, стабілізація та зменшення кількості людських жертв у дорожньо-транспортних пригодах. Спільно з громадськими організаціями, Державтоінспекція проводить широкомасштабну комплексну профілактичну роботу, бере участь у всіх починаннях направлених на пропаганду безпеки дорожнього руху. Під час Тижня безпеки дорожнього руху Державтоінспекція проведе профілактичні заходи під умовними назвами «Пішохід на дорозі!», «Мобільний телефон», «Ремінь безпеки». Також у рамках операції «Перевізник зима — 2012» працівники ДАІ проведуть зустрічі з трудовими колективами автопідприємств.

ДАІ МВС УкраїниУ Департаменті ДАІ пройшов брифінг щодо проведення ..., автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 5. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}