Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Під час виборчої кампанії міліція порушила уже 36 кримінальних справ

Під час виборчої кампанії міліція порушила уже 36 кримінальних справ

Органи внутрішніх справ України порушили 36 кримінальних справ за результатами перевірки інформацій про виявлення порушення законодавства під час агітації в ході виборчих перегонів.

Про це повідомив сьогодні в інтерв’ю журналістам в Києві міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко після відкриття IX Міжнародної виставки «Зброя та безпека — 2012», передає УНІАН.

«Всі питання, які виникають у громадян в ході виборчого процесу, органи внутрішніх справ перевіряють і дають чітку юридичну оцінку всім діям — або тут є адміністративне правопорушення, або в діях є кримінальна відповідальність. До речі, на сьогоднішній день порушено 36 кримінальних справ, як раз по тих зверненням, які надходять до органів внутрішніх справ», — сказав В. Захарченко, зауваживши, що міліція і надалі буде вдячна всім за надання інформації про порушення виборчого законодавства.Під час виборчої кампанії міліція порушила уже 36 кримінальних ..., автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}