Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Через два місяці апарат КМДА скоротять на 10 відсотків

Через два місяці апарат КМДА скоротять на 10 відсотків

ЗВІЛЬНЕННЯ. За два місяці апарат КМДА буде скорочено на 10%.

Про це у вівторок на брифінгу заявив голова столичної міськдержадміністрації Олександр Попов.

«У КМДА буде проведено скорочення чисельності її співробітників на 10% протягом двох місяців», — сказав Попов, передає УКРІНФОРМ.

За словами Попова, останнім часом простежується стійка тенденція скорочення бюрократичного апарату КМДА. «Ще два роки тому у нас працювало 2460 осіб, на сьогодні — 2200, а після скорочення залишиться працювати 1818 осіб», — зазначив Олександр Попов.

Він планує в 2013 році провести ще одне скорочення штатів, що стане можливим завдяки реалізації програми «Електронний уряд».

Попов розповів, що третина всіх скорочень торкнеться заступників начальників управлінь і начальників відділів. «Майже вдвічі ми скоротимо кількість самих управлінь, з 39 до 20», — підкреслив він.

За словами голови КМДА, зменшення штатів — не самоціль. Це дасть змогу не лише зекономити для Києва 15 млн грн. на рік, а й істотно скоротити бюрократичні процедури під час прийняття рішень.Через два місяці апарат КМДА скоротять на 10 відсотків, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы