Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Відбулося урочисте відкриття нового приміщення Середино-Будського районного суду

Відбулося урочисте відкриття нового приміщення Середино-Будського районного суду

19 грудня 2014 року в м. Середина-Буда Сумської області відкрито нове приміщення районного суду. У церемонії відкриття взяли участь: начальник територіального управління ДСА України в Сумській області Віктор Кібець, голова апеляційного суду Сумської області Владислав Ященко, голова Середино-Будської міської ради Олександр Ген, голова Середино-Будської районної ради Валерій Шинко, голова Середино-Будської РДА Володимир Ніколаєв, представники громадськості. У Середино-Будському районному суді судочинство здійснюють 3 судді, в апараті суду працює 14 працівників. З 1963 року Середино-Будський районний суд розміщувався в старій будівлі за адресою: вул. Вокзальна, 26, яка абсолютно не відповідала елементарним вимогам до приміщень судів. Працівники розміщувались у двох тісних кабінетах, був лише один зал для проведення судових засідань, відсутнє приміщення для розміщення архіву суду. Не дивлячись на економічні та фінансові складнощі у державі, в 2014 році територіальним управлінням ДСА України в Сумській області проводилася значна робота із забезпечення судів приміщеннями, пристосованими для відправлення правосуддя, зі створення належних умов для їх діяльності. Так, у жовтні 2014 року судді та працівники Роменського міськрайоннного суду отримали нове приміщення, а вже сьогодні Середино-Будський суд розташувався в нових, комфортних умовах. Нове приміщення суду за адресою: м. Середина-Буда, вул. Комуністична,16 пристосовано під потреби судової установи (суд займає третій поверх триповерхової будівлі). Загальна площа суду — 587,3 кв. м, на якій облаштовано 3 кабінети суддів, 3 зали судових засідань, 6 кабінетів для працівників суду, 1 кабінет для прокурора та адвоката, 1 кімната для архіву, 2 камери для підсудних та 1 кімната для конвою. Всі кабінети обладнано комп’ютерною та оргтехнікою. Відповідно до вимог сьогодення обладнані зали судових засідань. Подарунком для новоселів від гостей стала нова система фіксації судового процесу.Відбулося урочисте відкриття нового приміщення Середино-Будського ..., автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: court.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы