Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Екскурсія для майбутніх десантників

Екскурсія для майбутніх десантників

Співробітники управління СБУ в Дніпропетровській області не залишають без уваги вихованців підшефних навчальних закладів не тільки на Новий рік та Святого Миколая, але й упродовж року. Звісно, дітлахам, — а особливо хлопчикам, як майбутнім захисникам вітчизни, — цікаво подивитися на бойову техніку, стрибки парашутистів або застосування прийомів рукопашного бою. Таку можливість учні навчально-реабілітаційного центру «Горлиця» отримали: їхні шефи із спецслужби влаштували для дітей-сиріт екскурсію на свято десантників у селищі Гвардійське Дніпропетровської області.

У День Високомобільних десантних військ на місцевому стадіоні свої навички у стройовій підготовці, володінні прийомами рукопашного бою, холодною та вогнепальною зброєю демонстрували військовослужбовці 25-ї окремої повітряно-десантної бригади. Із великим захопленням дивилися вихованці «Горлиці» на десантування групи парашутистів з висоти 1400 м та показовий бій із застосуванням десантної військової техніки.Екскурсія для майбутніх десантників, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 2. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}