Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Жоден колишній народний депутат не повернув державі квартиру

Жоден колишній народний депутат не повернув державі квартиру

ЖИТЛО. Народні депутати минулих скликань не повернули у власність держави жодного свого помешкання, яке було їм надане у Києві на час виконання ними депутатських повноважень. Про це йдеться у відповіді на інформаційний запит УКРІНФОРМу за підписом керуючого справами Апарату Верховної Ради Григорія Сітайла.

«Повернення житла у власність держави народними депутатами України минулих скликань після завершення їх депутатських повноважень не було», — повідомив у листі Г.Сітайло.

У відповіді зазначається: «Народні депутати України п’ятого скликання, які проживали за межами м. Києва і перебували на черзі для поліпшення житлових умов, за рішенням Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України отримали 26 квартир для постійного проживання. Народні депутати України шостого скликання отримали 15 службових квартир».

Стосовно інформації щодо забезпечення житлом народних депутатів України першого-четвертого скликань, то конкретної відповіді агентство не отримало, оскільки, як зазначається в офіційному листі, «питання її підготовки та надання потребує значно більше часу».



Жоден колишній народний депутат не повернув державі ..., автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}