Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Зловживання довірою: можливість зворотного відшкодування коштів

1
12:56, 24.09.2024
Зловживання довірою: можливість зворотного відшкодування коштів
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, як громадянин України, повинен був здійснити фінансову операцію з переказу коштів на користь третьої особи, яка має громадянство іншої країни. На початку співпраці, усі умови були узгоджені і документально підтверджені. Однак, після здійснення переказу, зазначена особа припинила всі зв'язки зі мною і відмовила виконати свої обов'язки. Виникло питання про можливість зворотного відшкодування коштів, адже, на мій погляд, було зловживання моєю довірою. Чи можу я застосувати норми українського цивільного законодавства для вирішення цієї проблеми, у зв'язку з тим, що інша сторона є громадянином іншої держави? Чи можливо це зробити без залучення міжнародних юридичних інститутів, а якщо так, то які саме міжнародні договори та конвенції можуть бути застосовані в моєму випадку? Чи є в Україні юридична практика вирішення подібних ситуацій?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
13:22, 24.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

У вашій ситуації застосування норм українського цивільного законодавства можливе, навіть якщо інша сторона є громадянином іншої держави. Відповідно до статті 627 Цивільного кодексу України, сторони є вільними у визначенні умов договору, якщо інше не встановлено законом. Оскільки умови були узгоджені і документально підтверджені, це може вважатися договором.

У випадку порушення умов договору, ви можете звернутися до суду на території України з позовом про відшкодування збитків або про визнання договору недійсним, якщо є підстави вважати, що мала місце шахрайська дія (статті 203, 215 ЦК України). Однак, для цього необхідно зібрати докази, які підтверджують факт порушення умов договору.

Щодо міжнародного аспекту, в Україні діє низка міжнародних договорів, які регулюють питання міжнародного приватного права. Зокрема, може бути застосована Конвенція про захист прав людини і основоположних свобод, якщо ваші права були порушені.

Також, якщо договір містить арбітражне застереження, ви можете звернутися до міжнародного арбітражного суду. В іншому випадку, рішення українського суду може бути визнано та виконано за кордоном згідно з Нью-Йоркською конвенцією про визнання та виконання іноземних арбітражних рішень 1958 року.

В Україні існує практика вирішення подібних ситуацій, але вона залежить від конкретних обставин справи. Рекомендується звернутися до адвоката, який спеціалізується на міжнародному приватному праві, для аналізу вашої ситуації та підготовки відповідних документів для суду.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации


Явка в суд
22:50, 26.08.2014

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы