Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Втрата власності через неправомірні дії орендаря.

1
22:48, 20.09.2024
Втрата власності через неправомірні дії орендаря.
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я є власником нерухомості, яку передав у оренду. Орендар без мого відома вніс значні зміни в будівлю, в результаті чого її історична цінність зникла, а вартість значно знизилася. Крім того, орендар без мого дозволу передав право оренди третій особі. Я хотів би відновити свої права на нерухомість, але не знаю, як це зробити відповідно до законодавства України. Які юридичні кроки мені слід зробити, щоб відновити свої права на власність, вимагати відшкодування втраченої вартості та притягти до відповідальності орендаря за порушення умов договору оренди?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
23:40, 20.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У вашій ситуації варто здійснити кілька юридичних кроків, щоб захистити свої права на нерухомість та вимагати відшкодування збитків.

1. **Аналіз договору оренди**: Перегляньте умови вашого договору оренди. Згідно зі статтею 774 Цивільного кодексу України, орендар зобов'язаний використовувати майно відповідно до умов договору та цільового призначення майна. Якщо орендар порушив ці умови, ви маєте право вимагати усунення порушень або розірвання договору.

2. **Оцінка збитків**: Залучіть незалежного експерта для оцінки вартості нанесених змінами збитків вашій нерухомості. Це допоможе вам обґрунтувати суму відшкодування, яку ви вимагатимете.

3. **Комунікація з орендарем**: Направте орендарю офіційний лист з вимогою відновити первісний стан нерухомості та відшкодувати збитки. Зазначте, що у випадку невиконання цих вимог ви будете змушені звернутися до суду.

4. **Розірвання договору оренди**: Якщо орендар не виконує ваші вимоги, ви можете ініціювати розірвання договору оренди. Згідно з частиною 2 статті 782 Цивільного кодексу України, наймодавець має право на розірвання договору, якщо орендар без дозволу передав право оренди третій особі.

5. **Звернення до суду**: Якщо орендар не виконує ваші вимоги добровільно, зверніться до суду з позовом про розірвання договору оренди, відшкодування збитків, завданих зміною нерухомості, та стягнення неустойки за порушення умов договору. Суд може зобов'язати орендаря відновити первісний стан нерухомості або компенсувати вам завдані збитки.

6. **Притягнення до відповідальності**: У випадку, якщо дії орендаря завдали значних збитків та порушили законодавство, ви можете звернутися до правоохоронних органів з заявою про перевірку цих дій на предмет наявності складу кримінального правопорушення відповідно до Кримінального кодексу України.

Дотримання цих кроків допоможе захистити ваші права на нерухомість та отримати компенсацію за завдані збитки.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации


Приватизация
14:57, 14.08.2011

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы