Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Вирішення спадкового питання: обмін спадщини

1
10:21, 01.03.2018
Вирішення спадкового питання: обмін спадщини
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Питання зі спадщиною торкнувся і моєї сім'ї. Не так давно померла моя мати. Все майно наслідую я, її дочка, інших дітей у мами не було. До самої смерті протягом 20 років мама жила з цивільним чоловіком. Звуть його Петро Іванович. Чоловік він заможний, все, що було у мами, вона придбала тільки завдяки цьому чоловікові. Він чудовий. Тому я і вирішила частину маминої спадщини віддати саме Петру Івановичу.
Ми пішли до нотаріуса. Щоб все задокументувати, але, виявилося, що йому нічого не належить. А ось я можу відмовитися від усього майна на користь цієї людини. І по-іншому ніяк. Проясніть ситуацію.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
10:27, 01.03.2018
Консультирует юрист: Светлана Приймак

Ви, як рідна дочка вашої матері, є спадкоємицею першої черги, а ось цивільний чоловік вашої покійної матері - лише спадкоємцем четвертої черги.

Нотаріус, в цілому, запропонував вам не поганий варіант, коли ви повинні відмовитися від спадщини на користь цивільного чоловіка вашої матері. Але це не дуже зручний варіант. Оскільки ви взагалі нічого не отримуєте: спадок повністю перейде до цивільного чоловіка вашої мами. Щоб врегулювати цю ситуацію, вам необхідно звернутися до іншого виду спадкування, а саме, до норми, яка нам дозволяє змінювати черговість.

Запропонуйте вашому нотаріусу такий варіант: нехай він складе документ про зміну черговості спадкування. Виходить, що цивільний чоловік вашої матері Петро Іванович стане також спадкоємцем першої черги, як і ви, її дочка. Виходить, що ви розділите з цивільним чоловіком вашої мами весь спадок, і кожному дістанеться певна частка нерухомості.

Звичайно, це не найпростіша ситуація. Вона зажадає від нотаріуса певних знань. Але все можна вирішити, тим більше, якщо ви згодні домовитися з Петром Івановичем про ті частини спадщини, які ви збираєтеся розділити. Але, якщо ж ваша мама склала заповіт, і в ньому вказала що Петро Іванович може претендувати на деяку частку її майна, то проблем не виникне. Рекомендую вам перевірити, чи не залишила мама заповіт?

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации


Квартира
01:17, 18.07.2011

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}