Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Заборона на здійснення господарської діяльності

1
03:11, 21.09.2024
Заборона на здійснення господарської діяльності
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Перебуваючи в процесі розробки нового бізнес-проекту, я несподівано зіткнувся з низкою юридичних перепон. Моє підприємство, на думку державних органів, є потенційно небезпечним для навколишнього середовища, і мені було винесено офіційну заборону на здійснення господарської діяльності до проведення відповідної екологічної експертизи. Однак, я вже вклав значні кошти в свій проект і не можу дозволити собі подальше затримання його реалізації. Яким чином я можу відстояти свої права на здійснення господарської діяльності, якщо, на мою думку, обмеження, які мені нав'язано, є необгрунтованими? Чи можу я оскаржити це рішення в суді та які документи і докази мені потрібні для цього? Чи можу я вести господарську діяльність, поки моя справа розглядається в суді? Чи є якісь законні способи обійти цю заборону? Які дії я маю робити в даній ситуації, щоб максимально захистити свої інтереси?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
04:04, 21.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

У вашій ситуації важливо діяти відповідно до вимог законодавства України, щоб захистити свої інтереси. По-перше, якщо ви вважаєте рішення державних органів про заборону господарської діяльності необґрунтованим, ви маєте право оскаржити це рішення в суді. Згідно зі статтею 55 Конституції України, кожен має право оскаржити в суді рішення, дії або бездіяльність органів державної влади.

Для оскарження рішення вам необхідно підготувати позовну заяву, в якій слід вказати, чому ви вважаєте рішення необґрунтованим. До заяви варто додати всі наявні документи та докази, які підтримують вашу позицію, наприклад, технічну документацію про ваш проект, експертні висновки, які підтверджують безпечність вашої діяльності для навколишнього середовища.

Важливо також знати, що відповідно до статті 19 Господарського процесуального кодексу України, позовна заява подається до господарського суду за місцем знаходження відповідача, яким у цьому випадку є державний орган, що виніс рішення про заборону.

Поки ваша справа розглядається в суді, ви не маєте права продовжувати господарську діяльність, якщо на це є офіційна заборона. Це може бути розцінено як порушення законодавства, що може негативно вплинути на ваші шанси в суді.

Щодо законних способів обійти заборону, найкращим шляхом є отримання позитивного висновку екологічної експертизи, якщо це можливо. Зверніться до відповідної ліцензованої організації для проведення експертизи, яка може підтвердити безпечність вашого проекту.

Щоб максимально захистити свої інтереси, важливо діяти в межах правового поля, залучити кваліфікованих юристів для підготовки та подачі документів, а також дотримуватись всіх процесуальних норм та строків.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы