Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Складність інтерпретації законодавчих норм при вирішенні питань спадкування

1
19:46, 20.09.2024
Складність інтерпретації законодавчих норм при вирішенні питань спадкування
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я слідкую за своїми правами і за законами України, але тепер стою перед ситуацією, яка вимагає більш детального розуміння юридичних нюансів. Мій дідусь, громадянин України, помер, залишивши за собою значний майновий статок. Він мав трьох дітей - мого батька, який помер декілька років назад, і двох моїх тіток, які проживають за кордоном і є громадянами інших країн. Дідусь залишив заповіт, в якому вказано, що його майно має бути розділено між його дітьми, але не вказано, що відбувається, якщо один з них помер до нього. Тут і починаються мої запитання. Які є законодавчі норми в Україні щодо спадкування в таких випадках? Чи маю я, як єдиний внук, який проживає в Україні, право на частку спадкування мого батька? Чи має це значення, що мої тітки живуть за кордоном і є громадянами інших країн? І ще одне питання: дідусь мав власність як в Україні, так і за кордоном. Чи регулюється це різними законами? Чи має це значення для мого потенційного спадкування? Які юридичні кроки я повинен зробити, щоб забезпечити свої права?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
20:38, 20.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

У ситуації, коли спадкодавець залишив заповіт, але один із спадкоємців за заповітом помер до нього, застосовується стаття 1276 Цивільного кодексу України. Відповідно до цієї статті, у разі смерті спадкоємця до відкриття спадщини, частка, яка призначалася йому за заповітом, переходить до його нащадків за правом представлення, якщо інше не передбачено заповітом. Це означає, що ви, як нащадок вашого померлого батька, маєте право на спадщину, яка призначалася йому.

Щодо ваших тіток, їхнє проживання за кордоном і громадянство інших країн не позбавляє їх права на спадкування в Україні. Українське законодавство дозволяє іноземним громадянам спадкувати майно на території України на загальних підставах згідно зі статтею 1222 Цивільного кодексу України.

Щодо власності, яка знаходиться за кордоном, питання спадкування може регулюватися як українським законодавством, так і законодавством країни, в якій знаходиться це майно. Це залежить від місця знаходження майна та правових норм конкретної країни. У таких випадках може виникнути необхідність звернення до юридичної консультації в тій країні.

Для забезпечення своїх прав вам необхідно звернутися до нотаріуса для відкриття спадщини протягом шести місяців з дня смерті спадкодавця (стаття 1270 Цивільного кодексу України). Нотаріус надасть вам детальнішу інформацію щодо подальших дій. Також має сенс зібрати всі необхідні документи, що підтверджують ваше право на спадщину, такі як свідоцтво про народження, свідоцтво про смерть вашого батька та інші документи, що можуть знадобитися.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы