Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Складнощі з правом на спадщину

1
17:19, 20.09.2024
Складнощі з правом на спадщину
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Моя ситуація наступна: мій дядько, з яким ми були дуже близькими, помер минулого року і залишив мені у спадщину свою нерухомість. Але є одне "але". Він був громадянином Італії, хоча все життя прожив в Україні. Він не був одружений і не мав дітей. Протягом усього свого життя він проживав на території України, маючи італійське громадянство, і завжди заявляв, що хоче, щоб я став його єдиним спадкоємцем. Він навіть оформив завіщання на моє ім'я, але зробив це за законодавством Італії. Тепер моя проблема полягає в тому, як правильно оформити право на спадщину. Чи дійсне завіщання, оформлене в Італії, на території України? Які документи мені потрібні для оформлення прав на спадщину? Чи можуть виникнути проблеми з італійською стороною, якщо я спробую оформити право на спадщину в Україні? Чи можу я втратити право на спадщину, якщо не буду дотримуватися певних юридичних процедур? В мене також є побоювання, що інші родичі можуть спробувати претендувати на спадщину. Які кроки мені слід зробити, щоб захистити свої права на спадщину?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
18:03, 20.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

Ваша ситуація досить складна, оскільки спадкові відносини регулюються законодавствами різних країн. Однак, за певних умов, ви можете успішно оформити спадщину в Україні.

По-перше, варто зазначити, що відповідно до статті 70 Закону України "Про міжнародне приватне право", спадкування регулюється правом країни, громадянином якої був спадкодавець на момент смерті. Тобто, спадкування майна вашого дядька має відбуватися за італійським законодавством.

Щодо дійсності заповіту, оформленого в Італії, він може бути визнаний дійсним в Україні, якщо відповідає вимогам італійського законодавства щодо форми та змісту заповіту. Вам потрібно буде подати до нотаріуса в Україні документи, які підтверджують дійсність заповіту за італійським правом. Це може включати нотаріально засвідчену копію заповіту, апостиль, а також офіційний переклад на українську мову.

Вам також необхідно подати до нотаріуса заяву про прийняття спадщини протягом шести місяців з дня відкриття спадщини (ст. 1270 Цивільного кодексу України). Якщо цей термін уже минув, можливо, доведеться звертатися до суду для поновлення строку.

Щоб захистити свої права на спадщину, важливо зібрати всі документи, що підтверджують ваші права як спадкоємця, включаючи свідоцтво про смерть дядька, ваші документи, що підтверджують родинні стосунки, та інші необхідні документи. Також слід бути готовим до можливого оскарження заповіту іншими родичами.

Якщо з італійської сторони виникають проблеми, варто звернутися до юриста, який має досвід роботи з міжнародними спадковими справами. Він зможе допомогти вирішити питання щодо визнання та виконання заповіту в Україні та Італії.

Слід пам’ятати, що невиконання певних юридичних процедур може призвести до втрати права на спадщину, тому важливо діяти оперативно та згідно з вимогами законодавства.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы