Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Проблема з виконанням умов договору про спільну діяльність

1
00:27, 21.09.2024
Проблема з виконанням умов договору про спільну діяльність
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Мене турбує складна ситуація, що пов'язана з невиконанням контрагентом умов договору про проведення спільної діяльності в рамках реалізації інвестиційного проекту. Цей проект був спрямований на розробку та впровадження інноваційних технологій в області альтернативної енергетики. Відповідно до умов договору, контрагент зобов'язався забезпечити проведення науково-дослідних робіт, зокрема, розробку дизайну, виготовлення прототипу та проведення його тестування. Однак, незважаючи на те, що ми вчасно забезпечили фінансування цих робіт, контрагент не виконав своїх зобов'язань в повному обсязі. Чи можемо ми вимагати від нього відшкодування завданих нам збитків, враховуючи специфіку договору про спільну діяльність? Чи маємо ми право розірвати цей договір та чи буде це мати наслідки для нашої діяльності? Які можуть бути юридичні наслідки для нас у разі розірвання договору? Чи може контрагент вимагати від нас відшкодування збитків у разі нашої відмови від подальшого виконання договору?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
01:17, 21.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

У ситуації, що склалася, ви маєте право вимагати від контрагента відшкодування збитків, якщо він не виконав свої зобов'язання за договором про спільну діяльність. Відповідно до статті 610 Цивільного кодексу України (ЦКУ), порушенням зобов'язання є його невиконання або виконання з порушенням умов, визначених змістом зобов'язання. Стаття 611 ЦКУ передбачає наслідки порушення зобов'язання, серед яких є відшкодування збитків.

Щодо розірвання договору, ви можете ініціювати це згідно зі статтею 651 ЦКУ, якщо інша сторона істотно порушила умови договору, що має суттєве значення для вас. Істотне порушення — це таке, яке призводить до того, що ви значною мірою позбавляєтесь того, на що розраховували при укладанні договору.

Однак, слід враховувати, що розірвання договору може мати наслідки для вашої діяльності, зокрема, необхідність вирішення питань щодо вже проведених робіт чи фінансування. Також, відповідно до статті 653 ЦКУ, після розірвання договору сторони можуть вимагати повернення всього, що було виконано за договором, якщо інше не передбачено умовами договору.

Щодо можливості контрагента вимагати відшкодування збитків, це залежить від обставин та наявності вашої вини у невиконанні чи неналежному виконанні зобов'язань. Якщо ваша відмова від подальшого виконання договору є обґрунтованою і викликана порушеннями з боку контрагента, ви не повинні нести відповідальність за відшкодування збитків.

Рекомендується провести детальний аналіз умов договору та документів, пов’язаних з його виконанням, а також за можливості звернутися за консультацією до юриста для розробки оптимальної стратегії захисту ваших прав та інтересів.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации


Ліцензія
03:03, 01.08.2011

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы