Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Проблема з договором оренди

1
22:10, 24.09.2024
Проблема з договором оренди
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, громадянка України, маю за оренду квартиру в Києві, яку володію на правах приватної власності. Близько року тому, я уклала договір оренди з громадянином іншої країни. Орендар вчасно сплачував платежі і не порушував умов договору. Але нещодавно вийшла інформація, що він може бути причетний до злочинної діяльності у своїй країні. Я хочу розірвати договір оренди, але боюся, що це може призвести до юридичних наслідків. Які мої права і обов'язки як власника в даній ситуації? Чи можу я вимагати попередньої евакуації орендаря? Які формальності маю зробити для цього? Якими юридичними наслідками може бути обумовлено моє рішення, і як я можу їх мінімізувати? Чи може ця ситуація вплинути на моє право власності на квартиру?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
22:47, 24.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

Ваша ситуація регулюється законодавством України, зокрема Цивільним кодексом України та Законом України "Про оренду житлових приміщень".

1. **Право розірвання договору**: Відповідно до статті 825 Цивільного кодексу України, договір оренди може бути розірваний за згодою сторін або на підставах, передбачених самим договором чи законом. Якщо в договорі передбачено підстави для одностороннього розірвання, такі як використання житла орендарем для незаконної діяльності, ви маєте право на розірвання договору.

2. **Процедура розірвання**: Якщо підстави для розірвання зазначені в договорі, вам необхідно офіційно повідомити орендаря про розірвання договору. Згідно зі статтею 651 Цивільного кодексу України, для цього слід дотримуватися форми і порядку, визначених у договорі або, за відсутності згадки, надіслати письмове повідомлення з зазначенням підстав розірвання.

3. **Евакуація орендаря**: Якщо орендар не покидає приміщення після розірвання договору, вам необхідно звернутися до суду з позовом про виселення. Це передбачено статтею 16 Цивільного кодексу України, яка дозволяє звертатися до суду для захисту своїх прав.

4. **Юридичні наслідки**: Розірвання договору в односторонньому порядку без належних підстав може призвести до судового спору, якщо орендар не погодиться з вашим рішенням. Щоб мінімізувати ризики, слід забезпечити наявність доказів, що підтверджують причетність орендаря до злочинної діяльності, а також дотримання юридичних вимог щодо повідомлення про розірвання.

5. **Вплив на право власності**: Сам факт укладення чи розірвання договору оренди не впливає на ваше право власності на квартиру. Однак, якщо орендар залишається в приміщенні після розірвання договору, це може створити тимчасові труднощі в реалізації ваших прав власника.

У будь-якому випадку, рекомендується звернутися до адвоката, який спеціалізується на нерухомості та орендних відносинах, для отримання індивідуальної консультації та допомоги в підготовці документів.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы