Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Права власника двокімнатної квартири у місті Києві

1
22:57, 20.09.2024
Права власника двокімнатної квартири у місті Києві
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я давно проживаю в одному з житлових комплексів м. Києва, у двокімнатній квартирі, яку придбав у забудовника під час будівництва. Декілька років тому, коли будівництво було завершено, я отримав право власності на дане місце проживання. Однак, через певні обставини, я був змушений підписати договір оренди на одну з кімнат в моїй квартирі. Згодом, я зрозумів, що орендар створює для мене незручності і заробів на нього ряд скарг. Незважаючи на те, що я є власником квартири, він відмовляється відселювати. Відповідно, я хотів би дізнатися, які мої права як власника квартири, в тому числі, чи можу я вимагати відселення орендаря без втрати витрачених мною коштів, які я вложив у ремонт та покращення приміщення. Також мені цікаво, які дії я маю здійснити для вирішення цієї проблеми в рамках законодавства України. Які документи необхідно підготувати, які закони регулюють ці питання, і які мають бути мої наступні дії, щоб вирішити цю непросту ситуацію.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
23:10, 20.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

В Україні права та обов'язки власника житла та орендаря регулюються Цивільним кодексом України, Житловим кодексом України, а також Законом України "Про оренду державного та комунального майна", якщо мова йде про такі види майна. Ваша ситуація, ймовірно, регулюється положеннями Цивільного кодексу України, оскільки йдеться про приватну власність.

Згідно зі статтею 319 Цивільного кодексу України, власник має право володіти, користуватися та розпоряджатися своїм майном. Це включає право здавати в оренду та право припиняти договір оренди, якщо орендар порушує умови договору або закон.

Якщо орендар порушує умови договору оренди або чинне законодавство, ви маєте право вимагати його виселення. Відповідно до статті 825 Цивільного кодексу України, договір оренди може бути розірваний за рішенням суду, якщо орендар порушує умови договору або не виконує свої обов'язки.

Для вирішення вашої проблеми вам слід:

1. Уважно вивчити договір оренди, щоб визначити, чи дійсно орендар порушив його умови.
2. Зібрати докази порушень з боку орендаря (записи скарг, свідчення сусідів тощо).
3. Спробувати вирішити питання шляхом переговорів з орендарем, запропонувавши взаємоприйнятні умови для розірвання договору.
4. Якщо переговори не увінчалися успіхом, надіслати орендарю письмове повідомлення про розірвання договору оренди з обґрунтуванням причин.
5. У разі відмови орендаря виселитися добровільно, ви можете подати позов до суду про розірвання договору оренди та виселення орендаря. Для цього підготуйте всі необхідні документи: копії договору оренди, докази порушень, листування з орендарем тощо.

Зверніть увагу, що судовий процес може зайняти певний час, тому важливо діяти відповідно до законодавства та з дотриманням всіх юридичних процедур. Також може бути корисним звернутися за консультацією до адвоката, який спеціалізується на житлових питаннях, для отримання більш детальної інформації та допомоги у підготовці до судового розгляду.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы