Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Повторное обучение на бюджете

1
17:37, 15.12.2015
Повторное обучение на бюджете
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Здравствуйте, в этом году был принят закон дающий возможность повторно студентам, которые не закончили обучение в вузе на бюджете, поступить на бюджетную форму обучения, выплатив при этом компенсацию государству за полученное незаконченное обучение. Я обучался с 2009-2011 в Вузе по госзаказу и не закончил.Интересует- если я в этом году сдам зно, Вузы будут принимать мои документы на бюджет только после того как я принесу квитанцию об оплате компенсации ? или я могу подать документы и потом, в случае прохода по конкурсному балу, я должен заплатить компенсацию? Переживаю просто что наперед заплачу компенсацию, а потом не пройду по балу на бесплатное и получится что учиться буду на платном и компенсацию уже выплатил.Спасибо

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
16:45, 16.12.2015
Консультирует юрист: Наталия Яцюк

Питання щодо повернення коштів за навчання регулюється Порядком
відшкодування коштів державного або місцевого бюджету, витрачених на оплату послуг з підготовки фахівців, затвердженого постановою КМУ № 658 від 26.08.2015 р.
Згідно п.1., Порядок визначає процедуру відшкодування до державного або місцевого бюджету коштів, витрачених на оплату послуг з підготовки фахівців з числа громадян України, які навчалися за державним замовленням у вищих навчальних закладах, не завершили навчання за певним ступенем освіти і бажають повторно здобувати вищу освіту в державних або комунальних вищих навчальних закладах за тим самим ступенем освіти за державним замовленням (далі - кошти). Дія Порядку розповсюджується на осіб, які з 01.09.2015 р. будуть повторно здобувати вищу освіту за державним замовленням у державних та комунальних вищих навчальних закладах (п.2. Порядку).
Питання оплати коштів віднесено до відання керівника відповідного вищого навчального закладу, який видає наказ про зарахування особи до числа здобувачів вищої освіти та встановлює строк відшкодування такою особою коштів не пізніше 10 робочих днів з дня початку відповідного навчального року (п.3. Порядку).
Розрахунок витрат, пов’язаних із здобуттям вищої освіти, здійснюється виходячи з фактичної середньої вартості навчання за рахунок загального фонду державного або відповідного місцевого бюджету на протязі 3 робочих днів вищим навчальним закладом, за запитом особи, яка вперше в ньому здобувала вищу освіту за державним замовленням. В результаті чого надається довідка із зазначенням фактичної середньої вартості навчання за рахунок загального фонду державного або відповідного місцевого бюджету одного приведеного студента у такому навчальному закладі у розрізі навчальних семестрів, яка підписана керівником та головним бухгалтером навчального закладу (п.5. Положення).
На підставі цієї довідки вищий навчальний заклад, до якого зараховано особу, на протязі 3 робочих днів надає розрахунковий документ для відшкодування коштів на спеціальний рахунок, відкритий Держказначейством. При цьому розмір коштів, що підлягають відшкодуванню, збільшується на коефіцієнт, що дорівнює добутку офіційно встановлених коефіцієнтів інфляції на відповідний календарний рік, що визначений за період від дати відрахування особи з вищого навчального закладу до 1 січня року, в якому особу зараховано для повторного здобуття вищої освіти за державним замовленням. (п.6. Порядку).
Згідно п.7. Порядку, керівник навчального закладу, до якого особу зараховано для повторного здобуття вищої освіти за державним замовленням, може самостійно реструктуризувати відшкодування коштів та встановити строк їх відшкодування протягом поточного навчального року за вмотивованою заявою особи з урахуванням її матеріального стану. При цьому перший платіж повинен становити не менше 50 відсотків загального розміру коштів, що підлягають відшкодуванню.
Документ, що підтверджує повне або часткове відшкодування коштів до державного або відповідного місцевого бюджету в установленому розмірі, подається до вищого навчального закладу, до якого особа зарахована для повторного здобуття вищої освіти за державним замовленням, не пізніше 10 робочих днів з дня здійснення платежу. Особа, яка не подала зазначений документ, підлягає негайному відрахуванню з вищого навчального закладу. У разі відмови від добровільного відшкодування реструктуризованих платежів особа негайно відраховується з вищого навчального закладу, а питання відшкодування коштів вирішується в судовому порядку (п.8. Порядку).
Так що бажаю вам успіхів у навчанні та високих прохідних балів.

______________
C уважением, Яцюк Наталия (098)4146540, natasha-lawyer@yandex.ru
top


Другие консультации


Шумят соседи
21:41, 24.12.2013

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы