Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Необхідність визначення правового статусу наслідства

1
21:58, 20.09.2024
Необхідність визначення правового статусу наслідства
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Маючи на увазі складний випадок з наслідуванням, я хотів би отримати юридичну консультацію щодо визначення правового статусу майна, яке було отримане в наслідство від батька, який протягом багатьох років жив за кордоном і помер там. Він залишив за собою велику кількість цінностей, включаючи нерухомість, кошти в банках, цінні папери та інші майнові права. Але в тестаменті, який був зроблений за законодавством тієї країни, де він проживав, вказано кілька спадкоємців, включаючи мене. Однак, в Україні у нас є родичі, які також претендують на частину наслідства і вже встигли подати в суд відповідні позови. Які мої дії в цій ситуації? Як мені захистити свої права на спадщину? Чи потрібно мені визнавати тестамент, зроблений за законодавством іншої країни, в Україні, або є інші шляхи вирішення цього питання? Чи можу я відмовитися від частини спадку в бенефіцію інших спадкоємців? Які юридичні наслідки можуть бути в мене, якщо я не буду брати участь в судовому процесі про розподіл наслідства?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
22:12, 20.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

У випадку спадкування майна, яке знаходиться за кордоном, необхідно врахувати декілька аспектів законодавства України та міжнародного права.

1. **Визнання іноземного тестаменту**: Відповідно до статті 71 Закону України "Про міжнародне приватне право", документи про спадкування, видані компетентними органами іншої держави, можуть бути визнані в Україні, якщо вони відповідають вимогам міжнародних договорів України або за принципом взаємності. Тому для визнання тестаменту, складеного за кордоном, потрібно звернутися до суду в Україні з відповідною заявою про його визнання.

2. **Колізія законодавств**: Стаття 70 Закону України "Про міжнародне приватне право" передбачає, що до спадкових відносин застосовується право держави, де спадкодавець мав останнє місце проживання. Однак, якщо спадкодавець вибрав застосування права іншої держави, таке бажання може бути враховане.

3. **Захист прав на спадщину**: Для захисту своїх прав на спадщину необхідно активно брати участь у судових процесах в Україні, особливо якщо інші родичі подали позови. Рекомендується звернутися до адвоката, який спеціалізується на міжнародному спадковому праві.

4. **Відмова від спадщини**: Відповідно до статті 1273 Цивільного кодексу України, ви маєте право відмовитися від спадщини. Відмова можлива як на користь інших спадкоємців, так і без вказівки таких. Важливо пам'ятати, що відмова повинна бути оформлена належним чином і в установлений законом термін.

5. **Юридичні наслідки неучасті у процесі**: Якщо ви не братимете участь у судових процесах, це може призвести до ухвалення рішення без врахування ваших прав і інтересів. Це може обмежити вашу можливість надалі претендувати на спадщину або змінити рішення, прийняте судом.

Таким чином, рекомендовано здійснити комплекс дій: звернутися до компетентних органів для визнання іноземного тестаменту, активно захищати свої права в суді в Україні, а також, за бажанням, формально оформити відмову від спадщини.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации


Турпоездка
20:00, 07.07.2015

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы