Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Поділ майна під час розлучення: як захистити свої інтереси?

1
20:42, 26.09.2024
Поділ майна під час розлучення: як захистити свої інтереси?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Як можна захистити свої права під час розлучення, коли виникає конфлікт щодо поділу спільного майна з колишнім партнером? Чи є законні способи вирішення спорів щодо житла, автомобіля та інших цінних речей? Які кроки потрібно підприйняти для максимально вигідного для себе розподілу майна?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
20:55, 26.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

У процесі розлучення, коли виникає конфлікт щодо поділу спільного майна, важливо знати свої права та можливості їх захисту відповідно до законодавства України. Відповідно до статті 60 Сімейного кодексу України, майно, набуте подружжям під час шлюбу, є їхньою спільною сумісною власністю, незалежно від того, на кого з подружжя воно оформлене.

Першим кроком у захисті своїх прав є спроба дійти згоди з колишнім партнером шляхом переговорів. Якщо це неможливо, варто звернутися до медіації, яка є позасудовим способом вирішення спорів. Медіатор допоможе знайти компроміс, що задовольнить обидві сторони.

Якщо медіація не призвела до бажаного результату, можна подати позов до суду про поділ спільного майна. При цьому важливо підготувати всі необхідні документи, що підтверджують право власності та ринкову вартість майна, наприклад, експертні оцінки автомобіля чи житла. Звернення до суду регулюється статтями 69-71 Сімейного кодексу України.

У судовому процесі важливо залучити досвідченого адвоката, який спеціалізується на сімейному праві, щоб забезпечити професійний захист інтересів. Адвокат допоможе підготувати докази, скласти необхідні процесуальні документи та надати правову підтримку.

Крім того, слід звернути увагу на статтю 70 Сімейного кодексу України, яка передбачає можливість відступу від принципу рівності часток подружжя у випадках, якщо один із партнерів діяв у шлюбі в інтересах сім’ї або інший партнер своєю поведінкою завдав значної шкоди інтересам сім’ї.

Отже, для максимально вигідного для себе розподілу майна слід:

1. Спробувати дійти згоди через переговори або медіацію.
2. Звернутися до суду з позовом про поділ майна, підготувавши всі необхідні документи.
3. Залучити кваліфікованого адвоката для захисту своїх інтересів у суді.
4. Використати законодавчі норми щодо можливості нерівного розподілу майна при наявності підстав.

Ці кроки допоможуть ефективно захистити ваші права та інтереси під час розлучення.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы